Sınırsız Online Chat

1 yıl önce - Admin tarafından Ekledi - 156 Kez Okundu

chat

İnterneti kocaman bir Okyanus misali olarak düşünün. Böyle devasa bir denizde ruh eşinizle tanışmanız sizce ne kadar mümkün olabilir? Size göre pek mümkün değilse o zaman uzakları yakın eden ve dünyayı tek bir noktada buluşturan internet sitesiyle henüz tanışmamışsınız demektir.

Çevrimiçi Gerçek Sohbetçiler

Son yüzyılda insanoğlunun iletişimi bilgisayarın hayatımıza girmesiyle bir hayli değişti. Bu değişim sırayla telgraf, telefon ve internet olarak kısaca özetlenebilir. Bilhassa internet sayesinde insanlar birbirleri ile İngilizce bir sözcük olan chat yaparak rahatlıkla birbirleri ile sohbet edebilmektedirler. Bu sayede hem iletişim kurulmuş olmakta hem de yeni arkadaşlıklar doğabilmektedir. İnternetteki bu çevrimiçi chat olanağı sayesinde yabancı bir ülkelerden yeni bir arkadaş bulmanız kolaylaşabilmektedir.

Her yeniliğin bize sağlamış olduğu faydalar yanında zararları da olabilir. Online chat sayesinde yapılan ve sohbet odaları ile tanışmış olduğumuz bazı arkadaşlıklar istediğimiz gibi ilerlemeyebilir. Chat yaparak sohbet ettiğimiz insanlar yüz yüze bir iletişim kurmadıkları için kırıcı şekilde konuşabilirler. Her ne kadar bazılarımız eşimiz, dostumuz ve arkadaşlarımız ile sık sık vakit geçirsek de; birçoğumuzun böyle bir şansı bulunmuyor. Bulunduğunuz çevreye bağlı olarak değişkenlik gösteren bu durum; çevrenin kısıtlı olması, hiç arkadaşın bulunmaması veya bulunan kişilerin de kafa yapınıza uymaması gibi nedenlerden dolayı kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Ancak en samimi arkadaşlıkların, sıkı dostlukların ve sıcak ilişkilerin kurulduğu chat ortamları sayesinde artık kendinizi yalnız hissetmeyeceksiniz.

Online Mobil Chat Siteleri

7 gün 24 saat kesintisiz olarak chat yapma ve insanlarla sohbet etme şansına sahip olacağınız mobil chat siteleri sayesinde artık yalnızlıktan kurtulacak ve kendinize en uygun arkadaşlara sahip olacaksınız. Milyonların kullandığı ve chat yaptığı bu ortamlarda, birçok insanı tanıma, arkadaş olma, hatta aşık olma şansına bile sahipsiniz. Üstelik ücretsiz olarak faydalanacağınız bu ortamlarda, sadece bir internet bağlantınızın bulunması da yeterli olacak. Bu sayede artık vaktiniz çok daha eğlenceli ve yalnızlıktan uzak geçecek. Üstelik bu ortamlarda tanıma fırsatı bulunduğunuz kişilere, güvendiğiniz takdirde özel hayatınıza da alabilir ve beraber eğlenceli aktivitelerde bulunabilirsiniz.

Yüz yüze bir iletişimin olmadığı bu sanal ortamlar yine de son yüzyılda sosyal hayatımızı derinden etkilemiş bir olgudur. Sohbet odalarında yapılan arkadaşlıklar adı gibi sanal olsa da insanların gerçekten belirttikleri cinsiyette, yaşta ve özellikte olduklarını  tam bilmesek de sosyal hayatımız bir parçası olduğu kesindir. Bu tür arkadaşlıklara fazla değer verilmemesi ve bir beklenti içine girilmemesi en doğru davranış olarak karşımıza çıkmaktadır.

Etiketler

Aşağıdaki konularada göz atabilirsiniz

Görüşlerinizi bize yazın

Aklınızdakiler ?

Kullandığınız takma rumuzu kayıt edip size ait olmasını istiyorsanız sohbete bağlandıktan sonra /ns register şifreniz e-mail adresinizi belirterek enter tuşuna basmanız gerekmektedir. Daha detaylı bilgiyi #help odasından alabilirsiniz.

Aksohbet.org web sitesi içeriğini ve sohbete bağlantı girişini kesinlikle ücretsiz hizmete sunmaktadır. Hiç bir şekilde para talep etmemektedir.

Sohbete bağlandıktan hemen sonra sağ kısımda bulunan rumuz listesi içerisindeki kişilerle fareyi üstüne getirip iki kez tıklamanız halinde açılan özel pencere aracılığı ile yazışmanız mümkündür.

Sohbet odalarımıza katılım sağlamanız için profil oluşturmanıza veya üyelik yapmanıza kesinlikle gerek yoktur. Sohbete direk giriş yapabilmektesiniz.

Sohbet sitemiz aracılığı ile bağlantı kurduğunuz süreç itibariyle bazı kuralları göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu kurallar sohbet kanalları içerisinde güvenli ve seviyeli ortamı korumak adına konulmuş kurallardır.

Herhangi bir kural ihlali durumunda yöneticiler veya korumalar tarafından sunucudan uzaklaştırılmış olabilirsiniz. Bu problemi gidermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yaptığımız kontroller sonucunda bir problem söz konusu değilse eğer, sohbete girişiniz tekrar açılacaktır. Bununla birlikte eğer uzaklaştırılma sebebiniz haklı bir sebebe dayanıyorsa süresinin dolmasını beklemelisiniz.
Referans Bağlantılar: chat - sohbet - islami chat - Sohbetci sitesidir.