Almanya Sohbet

1 yıl önce - Admin tarafından Ekledi - 171 Kez Okundu

chat

Bugün biraz uzak diyarlara Gurbet ellere gitmek istiyorum. Neden Türkiye yetmiyordu da gurbet eller diyeceksiniz. Siz sohbet sever dostlarımıza detaylı bir şekilde izah edelim. Türkiye’nin yaşam şartları yada yıllar önce ailelerimizin eş ve dostlarımızın ekmek teknesi peşinde koşmaları için Almanya,  Hollanda,  İsviçre,  Belçika,   Fransa İngiltere, Amerika gibi yabancı ülkelere gidip burada yaşam tarzlarını sürdürdükleri için bugün sizlere Almanya da yaşayan alman bayan siteleri hakkında biraz olsun hem dostluk hem de arkadaşlık çerçevesi için de sizlere biraz yardımcı olmak için bu yazımızı sizlerle paylaşma gereği duydum.

Almanya Tanışma Siteleri

Almanya da yaşayan yabancı gurbetçi kızlarla sizler de daha yakından tanışmak ve ileriye dönük güzel bir birliktelik ile  arkadaşlık kurmak için sizleri de Almanya bayan chat siteleri sayfamıza bekliyoruz. Sitemiz üzerin de sizlere vermiş olduğumuz kategoriler den biraz söz edecek olursak sizlere açıkçası şu konuda yardımcı olmaktayız. Türkiye’de arayıpta bulamadığınız kız ve bayan arkadaş partnerinizi bulmaya ve ciddi düşünen Beylere özel bir şekil de açmış olduğumuz Almanya dul bayanlarla sohbet odalarımıza sizlere her yaşa ve zevke uygun bayanlarla tanışıp ileriye dönük güzel bir birliktelik arkadaşlık kurmanıza yardımcı olmaktayız. Sitemiz üzerin de sizler de yepyeni bir eğlence mekanında yabancı alman kızlarla tanışabilirsiniz.

Kaliteli ve güzel bir arkadaşlık sitesi üzerine kurmuş olduğumuz Türkiye’nin en iyi Avrupa’nın en kaliteli Avrupa cafe sitemize sizleri de bekliyoruz. Sitemiz odaların da seviyeli ve ciddi bir şekil de güzel kalıcı ortamlara sizler de giriş yaparak kendinize güzel bayanlarla tanışabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ana sayfamız üzerin de sizlere üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de vermiş olduğumuz bayan arkadaşlık sitemize giriş yaparak isterseniz kendi ad soyad yada bunları değil de gerçek bilgiler haricinde kendinize bir takma isim Nick (Rumuz) alarak muhabbet odalarımıza sizler de güvenli bir şekil de giriş yapabilirsiniz.

Gurbetçi Kızlarla Sohbet

Global eğlence ve arkadaşlık sitemiz olan Almanya sohbet kız siteleri odalarımıza bağlanarak sizler de isterseniz kanal genelin de yada özel bire bir dediğimiz (privat) özel görüşmeli bire bir muhabbetlere katılabilirsiniz. Sitemiz üzerin de tanıştığınız gurbetçi zengin alman dul bayanlarla isterseniz Telefon yada Skype Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlar üzerin de birbirinizi kamerada görüntülü sesli bir şekil de karşılıklı bir şekilde görebilirsiniz.

Diğer kanallarımız sizlerinde güzel vakitler ve eğlenceli bir şekil de güzel vakitler geçirmeniz için sizlere vermiş olduğumuz diğer hizmetlerimiz şiir, güzel sözler, dostluk, bayan resimleri, kız resimleri, kız arkadaş arama, erkek arkadaş arıyorum, almanya zengin dul bayanlarla, alman kızlarla arkadaşlık, almanya sohbet ve Chat üzerine vermiş olduğumuz en iyi arkadaşlık ve dostluk odalarımıza sizler de kısa ve kolay bir şekil de giriş yapabilirsiniz.

Üyeliksiz Avrupa Chat Sitesi

Unutmayınız sizlere üyeliksiz ve ücretsiz  bir şekil de vermiş olduğumuz arkadaşlık sitemizin resmi global sohbet odalarımız da argo, kötü söz, küfür, rencide edici hal ve hareketler de bulunmak başka sitelerin reklamını yapmak tamamen yasaktır. Bu yasaklarımız ve kanal kurallarımız sizlerin güzel ve Temiz bir ortam da yepyeni arkadaşlıklar kurmanız için konulmuştur. Maksadımız sizlere güzel bir ortam da ‘Kahve bahane sohbet şahane’ keyfini yaşatmaktadır. Herkese hoş ve güzel seviyeli ciddi sohbetler diliyoruz.

Etiketler

Aşağıdaki konularada göz atabilirsiniz

Görüşlerinizi bize yazın

Aklınızdakiler ?

Kullandığınız takma rumuzu kayıt edip size ait olmasını istiyorsanız sohbete bağlandıktan sonra /ns register şifreniz e-mail adresinizi belirterek enter tuşuna basmanız gerekmektedir. Daha detaylı bilgiyi #help odasından alabilirsiniz.

Aksohbet.org web sitesi içeriğini ve sohbete bağlantı girişini kesinlikle ücretsiz hizmete sunmaktadır. Hiç bir şekilde para talep etmemektedir.

Sohbete bağlandıktan hemen sonra sağ kısımda bulunan rumuz listesi içerisindeki kişilerle fareyi üstüne getirip iki kez tıklamanız halinde açılan özel pencere aracılığı ile yazışmanız mümkündür.

Sohbet odalarımıza katılım sağlamanız için profil oluşturmanıza veya üyelik yapmanıza kesinlikle gerek yoktur. Sohbete direk giriş yapabilmektesiniz.

Sohbet sitemiz aracılığı ile bağlantı kurduğunuz süreç itibariyle bazı kuralları göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu kurallar sohbet kanalları içerisinde güvenli ve seviyeli ortamı korumak adına konulmuş kurallardır.

Herhangi bir kural ihlali durumunda yöneticiler veya korumalar tarafından sunucudan uzaklaştırılmış olabilirsiniz. Bu problemi gidermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yaptığımız kontroller sonucunda bir problem söz konusu değilse eğer, sohbete girişiniz tekrar açılacaktır. Bununla birlikte eğer uzaklaştırılma sebebiniz haklı bir sebebe dayanıyorsa süresinin dolmasını beklemelisiniz.
Referans Bağlantılar: chat - sohbet - islami chat - Sohbetci sitesidir.