Gizlilik

1 yıl önce - Admin tarafından Ekledi - 231 Kez Okundu

chat

Aksohbet.Org web sitesine giriş yapan tüm kullanıcıların kişisel veri ve bilgilerini koruma altına aldığını teyit etmektedir. Bizleri ziyaret eden her kullanıcının herhangi bir yasal süreci olmadığı sürece kişisel bilgilerinin 3.şahıslarla paylaşma zorunluluğu bulunmamaktadır.

Log Dosyaları

Sohbet sitesi içerisine giriş yaptığınız andan itibaren birden fazla bağlantı kuran site topluluğu ile aynı ortamı paylaştığınızı unutmamalısınız. Bizler irc sohbet ortamına kullanıcı aktaran aracı siteleriz. Bu bağlamda sohbet içerisinde kullanıcıların sohbet log dosyaları bilgi amaçlı tutulmaktadır. Bu log dosyaları bizleri ziyaret ettiğiniz esnada tarayıcınızda bulunan servis hizmeti ve işletim sistemi bilgileri arama motorları aracılığı ile kelime olarak bizlere ulaşması ile birlikte veri olarak kayıt altına alınmaktadır.

Yasal Süreç

Sohbet esnasında genel kurallara uyulması ve yasal suç işlenmemesi durumunda kişisel verilerinizi kesinlikle resmi mercilerle paylaşmamaktayız. Bu sebeple lütfen iletişim kurduğunuz andan itibaren suç teşkil edebilecek davranışlardan uzak durmanızı önemle tavsiye ederiz.

Veri güvenliği sürecinde Aksohbet.Org  güvenlik sertifikası (SSL) ile güvence altına alınmıştır. Sisteme sadece site sahibi erişim sağlayabilmektedir.

 

Aklınızdakiler ?

Kullandığınız takma rumuzu kayıt edip size ait olmasını istiyorsanız sohbete bağlandıktan sonra /ns register şifreniz e-mail adresinizi belirterek enter tuşuna basmanız gerekmektedir. Daha detaylı bilgiyi #help odasından alabilirsiniz.

Aksohbet.org web sitesi içeriğini ve sohbete bağlantı girişini kesinlikle ücretsiz hizmete sunmaktadır. Hiç bir şekilde para talep etmemektedir.

Sohbete bağlandıktan hemen sonra sağ kısımda bulunan rumuz listesi içerisindeki kişilerle fareyi üstüne getirip iki kez tıklamanız halinde açılan özel pencere aracılığı ile yazışmanız mümkündür.

Sohbet odalarımıza katılım sağlamanız için profil oluşturmanıza veya üyelik yapmanıza kesinlikle gerek yoktur. Sohbete direk giriş yapabilmektesiniz.

Sohbet sitemiz aracılığı ile bağlantı kurduğunuz süreç itibariyle bazı kuralları göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu kurallar sohbet kanalları içerisinde güvenli ve seviyeli ortamı korumak adına konulmuş kurallardır.

Herhangi bir kural ihlali durumunda yöneticiler veya korumalar tarafından sunucudan uzaklaştırılmış olabilirsiniz. Bu problemi gidermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yaptığımız kontroller sonucunda bir problem söz konusu değilse eğer, sohbete girişiniz tekrar açılacaktır. Bununla birlikte eğer uzaklaştırılma sebebiniz haklı bir sebebe dayanıyorsa süresinin dolmasını beklemelisiniz.
Referans Bağlantılar: chat - sohbet - islami chat - Mobil sohbet sitesidir.