Diğer Sayfalar

1 yıl önce - Admin tarafından Ekledi - 284 Kez Okundu

chat

ilişkiler Sohbet


 

Şehirler Sohbet


 

Yurtdışı Sayfalar


 

Popüler Sayfalar


En çok ziyaret edilen tüm sohbet alt sayfalarımızı tek bölümde listeleyebileceğiniz sayfamız üzerinden dilediğiniz sohbet seçeneğine tıklayarak size özel sohbet odalarında yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Arayışlarınıza en uygun olan sohbet seçeneği ile bulmak istediğiniz profildeki eşinize çok kolay ulaşabileceksiniz. Paylaşmış olduğumuz tüm diğer sayfaları tüm akıllı mobil veya masaüstü cihazlarla tam ekran uyumu ile kullanabilirsiniz. Mobil sohbet ve Google Play uygulamamız ücretsiz olarak güncel işlev görmektedir. Bu bölümde bulunan alt sayfaların çoğalması adına Aksohbet.org ekibi olarak çalışmalarımız sürecektir.

Aklınızdakiler ?

Kullandığınız takma rumuzu kayıt edip size ait olmasını istiyorsanız sohbete bağlandıktan sonra /ns register şifreniz e-mail adresinizi belirterek enter tuşuna basmanız gerekmektedir. Daha detaylı bilgiyi #help odasından alabilirsiniz.

Aksohbet.org web sitesi içeriğini ve sohbete bağlantı girişini kesinlikle ücretsiz hizmete sunmaktadır. Hiç bir şekilde para talep etmemektedir.

Sohbete bağlandıktan hemen sonra sağ kısımda bulunan rumuz listesi içerisindeki kişilerle fareyi üstüne getirip iki kez tıklamanız halinde açılan özel pencere aracılığı ile yazışmanız mümkündür.

Sohbet odalarımıza katılım sağlamanız için profil oluşturmanıza veya üyelik yapmanıza kesinlikle gerek yoktur. Sohbete direk giriş yapabilmektesiniz.

Sohbet sitemiz aracılığı ile bağlantı kurduğunuz süreç itibariyle bazı kuralları göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu kurallar sohbet kanalları içerisinde güvenli ve seviyeli ortamı korumak adına konulmuş kurallardır.

Herhangi bir kural ihlali durumunda yöneticiler veya korumalar tarafından sunucudan uzaklaştırılmış olabilirsiniz. Bu problemi gidermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yaptığımız kontroller sonucunda bir problem söz konusu değilse eğer, sohbete girişiniz tekrar açılacaktır. Bununla birlikte eğer uzaklaştırılma sebebiniz haklı bir sebebe dayanıyorsa süresinin dolmasını beklemelisiniz.
Referans Bağlantılar: chat - sohbet - islami chat - Sohbetci sitesidir.