Kurallar

1 yıl önce - Admin tarafından Ekledi - 203 Kez Okundu

chat

Aksohbet.Org – Sohbet için belirli kurallar. Toplum kuralları geçerlidir. Sanalda olsa gerçek kişiler muhattabınızdır.

Sohbet Kuralları:

  • Kesinlikle sohbete dahil olabilmeniz için 18 yaşından büyük olmalısınız.
  • Türkiye Cumhuriyetine ve Görevlilerine Hakaret, saldırı unsuru kelimeler sarf edilmemeli.
  • Başka sayfaların reklamları özel odalarda veya genelde yazılmamalı.
  • Argo küfür tarzı cümleler kullanmak yasaktır.
  • Bad (kötü) nick kullanmak yasaktır.
  • Kanal genelinde CapsLock açık büyük harf ile yazmak yasaktır.
  • Sohbet içerisinde herhangi bir sitenin reklamını yapmak yasaktır.
  • Cinsel içerikli rumuz kullanımı ve cinsel olmayan kanallarda bu tarz sohbetlerde bulunmak yasaktır.
  • Kişisel bilgilerinizi (kimlik, kredi kartı, banka kartı) paylaşmak kesinlikle yasaktır.

Yukarıda bahsi geçen kurallar daha seviyeli bir sohbet ortamı oluşturmamız adına dikkatle uyulması gereken kurallardır. Bu kuralların ihlali neticesinde sohbet odasından veya sunucu genelinden uzaklaştırma cezası alabilirsiniz. Lütfen saygı ve sevgi ile hareket edin ve karşınızdakinden bunu ısrarla bekleyin.

Aklınızdakiler ?

Kullandığınız takma rumuzu kayıt edip size ait olmasını istiyorsanız sohbete bağlandıktan sonra /ns register şifreniz e-mail adresinizi belirterek enter tuşuna basmanız gerekmektedir. Daha detaylı bilgiyi #help odasından alabilirsiniz.

Aksohbet.org web sitesi içeriğini ve sohbete bağlantı girişini kesinlikle ücretsiz hizmete sunmaktadır. Hiç bir şekilde para talep etmemektedir.

Sohbete bağlandıktan hemen sonra sağ kısımda bulunan rumuz listesi içerisindeki kişilerle fareyi üstüne getirip iki kez tıklamanız halinde açılan özel pencere aracılığı ile yazışmanız mümkündür.

Sohbet odalarımıza katılım sağlamanız için profil oluşturmanıza veya üyelik yapmanıza kesinlikle gerek yoktur. Sohbete direk giriş yapabilmektesiniz.

Sohbet sitemiz aracılığı ile bağlantı kurduğunuz süreç itibariyle bazı kuralları göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu kurallar sohbet kanalları içerisinde güvenli ve seviyeli ortamı korumak adına konulmuş kurallardır.

Herhangi bir kural ihlali durumunda yöneticiler veya korumalar tarafından sunucudan uzaklaştırılmış olabilirsiniz. Bu problemi gidermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yaptığımız kontroller sonucunda bir problem söz konusu değilse eğer, sohbete girişiniz tekrar açılacaktır. Bununla birlikte eğer uzaklaştırılma sebebiniz haklı bir sebebe dayanıyorsa süresinin dolmasını beklemelisiniz.
Referans Bağlantılar: chat - sohbet - islami chat - Sohbetci sitesidir.