Mirc

1 yıl önce - Admin tarafından Ekledi - 325 Kez Okundu

chat

Mirc Nedir?

AkSohbet mIRC, chat uygulamalarının ilklerinden olma özelliği taşıyarak irc sohbet kanallarına bağlanıp sohbet etmeyi sağlayan bir altyapı programıdır. Khaled Mardam-Bey tarafından geliştirilmiştir. Bununla birlikte her irc sunucusu bu sistemi kendi sunucusuna bağlantı kuran kullanıcıların kullanımına uygun hale getirmek için uygun kodlar ekleyerek düzenleyebilmekte ve dilediği komutları menü haline getirerek (scripting) sistemini daha kullanışlı hale getirmektedir. Mirc kelimesinin ne anlama geldiğini merak edenler için ise,  ”(M)ardam Khaled Bey (I)nternet (R)elay (C)hat ‘tir.” IRC sunucularına bağlantı kurabilmek  için bazı uygulamalar gerekmektedir. Bunlardan en popüler olanı mIRC’tir, ve mIRC üzerinden rahat sohbet edebilir ve üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

Günümüz sohbet siteleri tamamen web tabanlıdır lakin: Aksohbet Mirc sistemleri IRCd kullanıcılarına yani mırc scripts userlerine hitap etmek etmektedir. Web üzerinden giriş yapan kullanıcılar bu sitede sohbet etmeye devam etmek istemeleri halinde mirc indir seçeneği ile bağlantı kurup kolaylıkla chat yapabilmektedir.

Mirc Nasıl Kurulur?

Aksohbet.Org MIRC indirerek klavyeden kalıcı dostluklara ulaşabilecekleri seviyeli bayanlar ve baylar ile ücretsiz sohbetler etmeye başlayabilirler, en çok indirilen mirc programları arasında gösterilen Aksohbet Mirc ile keyifli bir şekilde muhabbetler edebileceğiniz, arkadaş arama sitelerine giriş yapabileceğinizi asla unutmayın. mIRC nasıl indirebilirim? ücretsiz muhabbetler yapabileceğiniz sohbet programımızı yukarıda bulunmakta olan mirc program seçeneklerine göz atarak hoşunuza giden sohbet programlarımıza tıklama yaparak problemsiz bir şekilde yükleme yapabilirsiniz. % 100 virüs taramalarından başarıyla geçtiğinden ötürü sorunsuz sohbetler edebileceğiniz mirc sohbet platformu içerisinde ücretsiz muhabbet yapabileceğiniz yeni arkadaşlarla tanışmalar gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. İnternet kafelerden, iş yerinizden, laptoplarınızdan sohbete hızlı bir şekilde bağlanabileceğiniz aksohbet  mirc yüklemeleri gerçekleştirin, keyifli sohbetin tadını doyasıya çıkartın.

Telefona Mobil Mirc İndir

Türkçe dil desteği ve kolay kurulumu ile telefonlarınıza Aksohbet Mirc uygulamasını çok rahat indirebilir, güvenli bir şekilde sohbete mobil mirc üzerinden irc.aksohbet.org yazıp rumuz kısmına takma isminizi belirterek bağlantı kurabilirsiniz. Hiç bir ücret ödemeden, herhangi bir üyelik gereksinimi olmaksızın %100 bedava indirip telefonlarınıza hızlıca kurulum yapabilirsiniz. Tüm virüs taramalarından sorunsuz bir şekilde geçen, kullanımı oldukça kolay ve telefonda kesinlikle fazla alan kaplamayan Ak Sohbet Mirc indirme uygulamasını dilediğiniz an apps uygulamanızdan bedava indirebilirsiniz.

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen mIRC Sohbet arkadaşlık sitesi Aksohbet.Org Chat platformu sizlere ücretsiz hizmetleri ile en iyi şekilde servislerden yararlanabileceğiniz şekilde hizmet sunmaktadır. Yeni arkadaşlık ortamı kurabilmeniz, yeni insanlarla tanışabilmeniz amacıyla mirc sistemi 90’lı yıllardan günümüze kadar popüler bir sohbet tanışma aracı olarak işlev görmektedir.

Farklı hizmet seçenekleri kategorilerimizde mevcuttur, dilediğiniz mIRC Servislerimizi kullanmaya başlayabilir, İslami ve Düz Aksohbet Scripts ile chat yapmanın keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Aksohbet mIRC INDIR

mirc indir

 

AkSohbet mIRC ile ilgili aramalar:

aksohbet mirc indir, kelebek scripts yükle, sohbet mirc programı indir, islami sohbet mirc yükle, dini mirc indir, islami scripts, dini scripts yükle, yüzük mirc indir, kelebek sohbet programı yükle, mircalem indir, trmirc indir, mircpro yükle, chat mirc bedava indir, geveze mirc yükle, geveze scripts yükle, zurna mirc yükle, mirc indir gezginler, mirc son sürüm indir, mirc download, siber mirc yükle, türkçe mirc indir, mirc chat sohbet

 

Aklınızdakiler ?

Kullandığınız takma rumuzu kayıt edip size ait olmasını istiyorsanız sohbete bağlandıktan sonra /ns register şifreniz e-mail adresinizi belirterek enter tuşuna basmanız gerekmektedir. Daha detaylı bilgiyi #help odasından alabilirsiniz.

Aksohbet.org web sitesi içeriğini ve sohbete bağlantı girişini kesinlikle ücretsiz hizmete sunmaktadır. Hiç bir şekilde para talep etmemektedir.

Sohbete bağlandıktan hemen sonra sağ kısımda bulunan rumuz listesi içerisindeki kişilerle fareyi üstüne getirip iki kez tıklamanız halinde açılan özel pencere aracılığı ile yazışmanız mümkündür.

Sohbet odalarımıza katılım sağlamanız için profil oluşturmanıza veya üyelik yapmanıza kesinlikle gerek yoktur. Sohbete direk giriş yapabilmektesiniz.

Sohbet sitemiz aracılığı ile bağlantı kurduğunuz süreç itibariyle bazı kuralları göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu kurallar sohbet kanalları içerisinde güvenli ve seviyeli ortamı korumak adına konulmuş kurallardır.

Herhangi bir kural ihlali durumunda yöneticiler veya korumalar tarafından sunucudan uzaklaştırılmış olabilirsiniz. Bu problemi gidermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yaptığımız kontroller sonucunda bir problem söz konusu değilse eğer, sohbete girişiniz tekrar açılacaktır. Bununla birlikte eğer uzaklaştırılma sebebiniz haklı bir sebebe dayanıyorsa süresinin dolmasını beklemelisiniz.
Referans Bağlantılar: chat - sohbet - islami chat - Sohbetci sitesidir.