Yurtdışı Sohbet

1 yıl önce - Admin tarafından Ekledi - 332 Kez Okundu

chat

Son zamanlarda artık yalnız mı hissediyorsunuz? Arkadaşlarınızın size yeterince ilgi göstermediğini düşünüyor ve yenilerini mi bulmak istiyorsunuz? Sohbet odalarında dolaşmak yeni insanlarla tanışmak için harika bir yol olabilir. Aksohbet.Org daha da iyi bir yol olabilir! Sohbet odalarımızda yeni insanlarla tanışmak ve yeni arkadaşlar edinmek için size 4 başlıktan oluşan bomba taktikler veriyoruz.

Yabancı Sohbet Odaları

Gerçek hayatta; sizinle aynı filmleri, müzikleri veya diğer etkinlikleri seven insanları bulabilmeniz için çok şanslı olmanız gerekmektedir. Gelgelim Sohbet Odaları yoluyla, bunu şansa bırakmanızın artık gereği yok. Sohbet panelinde herkesin nelerden hoşlandığı hakkında size yardım olacak materyaller bulunur. İçlerinden size en uygun olanı seçip, tanışmak için ilk mesajı atabilirsiniz.

Yurt dışı Chat Yapın

Ak Sohbet sitesi’nin sağladığı en büyük imkanlardan birisi de herhangi bir coğrafi sınırının olmamasıdır. Her zaman yurtdışından bir arkadaşınız olsun istiyorduysanız şimdi kesinlikle Chat odaları’na katılmalısınız. Başka ülkelerden insanlarla sohbet etme, bilgi edinme ve yeni arkadaşlar edinme fırsatına sahip olacaksınız. Yapmanız gereken tek şey uluslararası kullanıcıları olan bir sohbet odamıza dahil olmak ve istediğiniz ülkeden insanlarla tanışmak.

Mirc Sohbet ile Bağlantı Kurun!

Mirc sosyal medya platformlarının ortaya çıkmadan önce en çok tercih edilen sohbet programıydı. Kolay ve hızlı arayüzü ile binlerce insanı sarsmadan, kasmadan bir araya getiren bir güzellikti. Fakat gelişen teknoloji ile birlikte ortaya yeni sohbet – sosyal platformlar çıktı ve Mirc eski gücünü kaybetmiş gibi görünüyor. Artık sohbet kullanıcıları daha çok bu platformlara bilgisayar ve telefon üzerinden mobil uygulamalar aracılığı ile giriyor.

Ak Sohbet olarak bizler gibi Mirc kültürünü benimsemiş ve bırakmak istemeyen kullanıcılarımıza özel tasarladığımız geniş özellikli mirc programını buradan ücretsiz olarak indirebilir ve kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Arkadaş Çevrenizi Genişletin

Sohbet odaları, arkadaşlık çevrenizi genişletmek için harikadır! İnsanlarla konuşmayı ve birçok arkadaş edinmeyi seven dışa dönük biriyseniz, arkadaş çevrenizin yetersiz olduğunu daha fazla insana ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız kesinlikle Aksohbet.org’yi denemelisiniz.

Sohbet Odaları Yalnızca Flört Edinmek Ve Zaman Öldürmek İçin Değildir!

İnsanlarla online yurtdışı chat yapmak iyi hissettirse de yine de bazen yüz yüze sohbette olduğu gibi aynı memnuniyeti getirmez. Ancak bilmeniz gereken şey; online tanıştığınız bir insanla asla bir araya gelmeyeceksiniz diye bir kural yok. Onları yeterince tanıdığınızdan eminseniz ve birbirinizi seviyor birbirinize güveniyorsanız artık buluşma zamanı geldi demektir. Konuştuğunuz kişi farklı bir ülkede olsa dahil bir gün yolunuz oraya düşerse orada bir tanıdığınız olduğunu bileceksiniz. Gitmişken onu da görebilirsiniz.

Sohbet odaları yalnızca flört bulup zaman geçirmek için değildir. Gerçek arkadaşlıklar kurmanın harika bir yolu olduğunu örnekleriyle kanıtladı. Siz de illaki duymuşsunuzdur çevrenizden birisinin internette tanışıp evliliğe kadar ulaşan macerasını. Siz de gerçek ve kalıcı arkadaşlıklar kurmak istiyorsanız hemen AkSohbet içerisindeki sohbet odalarında size uyum sağlayabilecek yeni insanlarla tanışın!

Aşağıdaki konularada göz atabilirsiniz

Görüşlerinizi bize yazın

Aklınızdakiler ?

Kullandığınız takma rumuzu kayıt edip size ait olmasını istiyorsanız sohbete bağlandıktan sonra /ns register şifreniz e-mail adresinizi belirterek enter tuşuna basmanız gerekmektedir. Daha detaylı bilgiyi #help odasından alabilirsiniz.

Aksohbet.org web sitesi içeriğini ve sohbete bağlantı girişini kesinlikle ücretsiz hizmete sunmaktadır. Hiç bir şekilde para talep etmemektedir.

Sohbete bağlandıktan hemen sonra sağ kısımda bulunan rumuz listesi içerisindeki kişilerle fareyi üstüne getirip iki kez tıklamanız halinde açılan özel pencere aracılığı ile yazışmanız mümkündür.

Sohbet odalarımıza katılım sağlamanız için profil oluşturmanıza veya üyelik yapmanıza kesinlikle gerek yoktur. Sohbete direk giriş yapabilmektesiniz.

Sohbet sitemiz aracılığı ile bağlantı kurduğunuz süreç itibariyle bazı kuralları göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu kurallar sohbet kanalları içerisinde güvenli ve seviyeli ortamı korumak adına konulmuş kurallardır.

Herhangi bir kural ihlali durumunda yöneticiler veya korumalar tarafından sunucudan uzaklaştırılmış olabilirsiniz. Bu problemi gidermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yaptığımız kontroller sonucunda bir problem söz konusu değilse eğer, sohbete girişiniz tekrar açılacaktır. Bununla birlikte eğer uzaklaştırılma sebebiniz haklı bir sebebe dayanıyorsa süresinin dolmasını beklemelisiniz.
Referans Bağlantılar: chat - sohbet - islami chat - Sohbetci sitesidir.