Mynet Sohbet

1 yıl önce - Admin tarafından Ekledi - 426 Kez Okundu

chat

Mynet Sohbet alanında her site gibi bizlerde yeniliklerle dolu girişimlerde bulunmaya devam etmekteyiz. Aslında 2008 yılından bu zamana kadar hedeflerimiz arasında sürekli güncelleme ve yeni girişimlerde bulunmak için düşünceler empoze ederek çıtayı hep yüksek tutmaya Aksohbet.org olarak özen göstermekteyiz. Haliyle zaman alan bu süreçte internet ortamında binlerce mynet sohbet sitesi oluşumunu göz ardı etmek mümkün değil. Eski mynet ortamını tekrar oluşturup, nostalji yaşamak istiyorsanız mutlaka sohbet odalarımızı ziyaret ediniz. Tüm mynet chat severlerinin bir araya geldiği chat kanalımızda sizlerde dilediğiniz her an bedava bağlantı kurabilirsiniz.

Mynet Chat Siteleri

Uçsuz bucaksız bir gökyüzü gibi olan internet ortamı her alanda olduğu gibi mynet chat siteleri alanında insanlara karşı tatminkar olmak için arama motorlarını geliştirmiştir. Arayışlarımız eskiden farklı mecralarda oluyorken şimdi ise teknolojinin nimetlerini kullanmaktayız. Peki bu arayışlar ihtiyaç halini almıyor mu? Bu soru aslında binlerce sohbet kullanıcısını ilgilendiren bir durumdur. Çünkü insanlar artık gerçek hayatta mutlu olamayabiliyor.

Mynet Mobil Sohbet odalarında gezinmek için güvenilirlik ön planda olmak zorundadır. Çünkü insanlar bu tarz siteleri kullanırken güven ve huzur içerisinde iletişim kurmak ister. Bu ortamı sağlayan çok az sayıda platform olduğu yönünde düşünceler aşikardır. Ancak aile ortamı tadında muhabbet her bireyin arayış tarzı, arzusudur. Eğer web sitesi insanlara bu tür hizmetler sunacaksa mümkün olduğunca güvenilir ve mutlu bir sohbet ortamı teşkil etmelidir. İşte bu tür arayışların sonuç getirebileceği nadir sitelerden biri olmak için çaba ve emek sarf etmekteyiz.

Bedava Mobil Mynet Sohbet 

Aksohbet.org  mobil mynet sohbet sistemi üzerinden yayın hayatına devam etmektedir. Bu sistem tüm cihazları göz önünde bulundurarak alt yapı sınıflandırılması tasarlanmış ve kullanıcılarımızın ücretsiz bir şekilde sohbet kanallarına aktarılmalarına olanak sağlamaktadır. Özellikle son dönemlerde bu tarz sitelerin üyelik veya ücret talepleri, internet kullanıcılarını bezdirmekte ve mynet sohbet siteleri kullanıcılarının maddi kayıplarına yol açmaktadır. Bir çok sohbet kullanıcısı ücret ödeyip vip üyelik almalarına rağmen arkadaş bulmakta zorluk yaşamaktadır.

Özellikle son dönemlerde tüm ülkelerde yaygın bir şekilde kullanılan internet üzerinden sohbet sitesine bağlanmak ve arkadaş bulmak, insanların gerçek hayatta elde edemedikleri ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Artık teknolojik cihazlar aracılığı ile sevgili veya arkadaş bulmak isteyen her kullanıcı dilediği yerden cebinde taşıdığı akıllı cihazlar aracılığı ile bedava karşılamaktadır. Evimizde veya iş yerimizde kullandığımız bilgisayarların haricinde son dönemlerde mobil chat sistemi ile tabletler ve cep telefonlarıda sohbet aracı olarak çok rahat bir şekilde kullanılmaktadır.

Bu sisteme entegre edilmiş Chat odaları her internet kullanıcısının özgür bir şekilde (ios, android, windows phone) ve diğer tüm sistemlerde aktif halde kullanılabilmektedir. Bağlantı kurduğunuz andan itibaren %100 uyumlu sisteme entegre olunmuş sohbet ağına yönlendirilip rumuz belirterek hızlı bir şekilde chat yapmaya başlayabilirsiniz. Sohbete bağlandığınız andan itibaren aktarılacağınız kanalların başında #Mobil, #Sohbet, #Radyo, #Felsefe, #Mynet gelmektedir.

Mirc ile Mynete Bağlan!

Mynet sohbet kanalımıza mobil chat, web sohbet ve mirc indir seçeneği ile bağlanabilirsiniz. irc.aksohbet.org sunucusuna mirc script üzerinden bağlanarak rahatlıkla chat yapabilmektesiniz. Dilediğiniz her yerden hızlıca sohbet odalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Seviyeli Mynet Sohbet Odası

Muhabbet ve söyleşi konularımız başlığı altında toplamak gerekirse dini ve islami muhabbetleri pekiştirebilecek, özellikle müslüman düşünceleri ile mynet chat yapmak ve bilgi paylaşımında bulunmak isteyen internet ortamı kullanıcılarına yönelik #mynetsohbet odaları sitemiz üzerindende kullanılabilmektedir. Özellikle site sakinlerinin ve yöneticilerinin dikkate aldığı en temel konu içeriği temiz ve ahlaki açıdan insanların giriş yapıp dilediğince sohbet paylaşımları yapabileceği bir mynet chat sitesi ortamı oluşturmaktır.

Mynet Chat Kanalında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Site admin ve yöneticileri denetleme ve kurallara özen gösterme açısından dikkatle görevlerini takip etmekte ve kullanıcıları huzursuz edebilecek her türlü tehdit, davranışlara gerekli tedbir ve cezai işlem uygulamaktadır. Mynet Sohbet için eğer alternatif olarak internet ortamını kullanmak istiyorsanız mutlaka bu tarz tedbir ve güvenli olan siteleri tercih etmelisiniz. Hem islami açıdan sohbet edebileceğiniz, ayrıca kategorilere bölünmüş diğer alternatif chat odalarını kullanabileceğiniz bir platform ağı kullanıcısı olduğunu unutmamalısınız.

Not: Aksohbet.org sitesinin MYNET.A.Ş ile hiç bir ilgisi bulunmamaktadır.

Aşağıdaki konularada göz atabilirsiniz

Görüşlerinizi bize yazın

Aklınızdakiler ?

Kullandığınız takma rumuzu kayıt edip size ait olmasını istiyorsanız sohbete bağlandıktan sonra /ns register şifreniz e-mail adresinizi belirterek enter tuşuna basmanız gerekmektedir. Daha detaylı bilgiyi #help odasından alabilirsiniz.

Aksohbet.org web sitesi içeriğini ve sohbete bağlantı girişini kesinlikle ücretsiz hizmete sunmaktadır. Hiç bir şekilde para talep etmemektedir.

Sohbete bağlandıktan hemen sonra sağ kısımda bulunan rumuz listesi içerisindeki kişilerle fareyi üstüne getirip iki kez tıklamanız halinde açılan özel pencere aracılığı ile yazışmanız mümkündür.

Sohbet odalarımıza katılım sağlamanız için profil oluşturmanıza veya üyelik yapmanıza kesinlikle gerek yoktur. Sohbete direk giriş yapabilmektesiniz.

Sohbet sitemiz aracılığı ile bağlantı kurduğunuz süreç itibariyle bazı kuralları göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu kurallar sohbet kanalları içerisinde güvenli ve seviyeli ortamı korumak adına konulmuş kurallardır.

Herhangi bir kural ihlali durumunda yöneticiler veya korumalar tarafından sunucudan uzaklaştırılmış olabilirsiniz. Bu problemi gidermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yaptığımız kontroller sonucunda bir problem söz konusu değilse eğer, sohbete girişiniz tekrar açılacaktır. Bununla birlikte eğer uzaklaştırılma sebebiniz haklı bir sebebe dayanıyorsa süresinin dolmasını beklemelisiniz.
Referans Bağlantılar: chat - sohbet - islami chat - Sohbetci sitesidir.