Cinsel Sohbet

1 yıl önce - Admin tarafından Ekledi - 235 Kez Okundu

chat

Daha önceki yazılarımız da bu konuyla ilgili biraz bilgi vermeye çalışmıştık. Bu konu ile değişik bilgi vermek için bu yazımızı yazıyoruz. İnsanlar her yerde sohbet edebiliyorlar değil mi? Sohbet olmazsa olmazıdır insanların. Konuşmak ayrı bir şeydir sohbet etmek daha farklı bir şeydir.

Cinsellik Sohbet Siteleri

Bu iki ayrımı iyi yapmak gerekir. Konuşmak yüzeysel olarak iki kişinin veya daha fazla kişinin konuşmasıdır. Sohbet denince daha detaylı bir şeyler geliyor insanların akıllarına. Sohbet biraz da ortamla alakalı birşeydir. Eğer karşılıklı konuşan kişiler birbirlerini daha önceden tanıyorlar ise aralarında ki konuşma da gerçekten daha samimi olacaktır ve bunun adı sohbet olacaktır.

Son zamanlarda sohbet algısı ve ve bununla birlikte beklentilerde değişmiştir. İnsanoğlu her zaman değişiklik ister ve yeni şeyler beklemektedir hayattan. Özellikle cinsellik konusunda farklı istekler ve arzuların olduğunu görmekteyiz. İnsanlar artık sabit belirli kalıplaşmış şeylerin dışında bir şeyler yapmak istemektedirler. Yazıya farkında iseniz bu konu ile alakalı başlamadım biraz değişik yönden konuyu ele almak ve daha açıklayıcı bir tarz da yazmak için o şekilde konuya bir giriş yapmayı uygun bulduk.

Evet cinsellik dedik ve beklentiler dedik, İnsanlar normal zamanlarda dışarda bir çok konuda konuşabilirler ve hatta bağırarak başka kişilerin onları duymalarından rahatsız olmadıklarını gördük. Ancak bazı konular vardır ki sadece iki kişi arasında veya çok samimi ikili ilişkilerde konuşulur. Bu konu cinsellik konusudur. Herkesin olduğu bir yerde bu konuyu konuşmak ne kadar zor değil mi? Toplumun size bakış açısını bir düşünsenize şöyle hayal ederek ne kadar zor durumda kalırdınız.  Bu konuları konuşmak isteyen ve önlenemez bazı duyguları bastırmak için değişik yöntemler mevcuttur. Kişiler bu değişik yöntemleri kullanarak az da olsa bu beklentilerine yanıt bulmak istemektedirler.

Cinsel Konuşma Chat Ortamı

Toplumlar da cinsellik konuları her ikinci planda olmuştur. Bunun sebebi ise utanma iç güdüsü ile alakalı sanırım. Ancak kişilerin utanmadan ve çekinmeden herşeyi söyleyebildikleri ortamlarda bulunmaktadır. Bu yerler dış dünya da değil aslında insanlara çok yakın bir yerdedir. Sanal ortam evet burada milyonlarca kişi bulunmaktadır ve bu tarz düşünceleri konuşmak ve alternatif arayan insanlar bulunmaktadır.

Evet sanal dünya ama bu dünyanın neresinde konuşuluyor bu konular. Genelleme yapacak olursak cinsel sohbet ve cinsel sohbet odaların da bu konular konuşulmaktadır. Binlerce insan bu tarz da sohbet etmek için bu yerleri seçmektedirler. Bunun nedeni karşıda ki insanların yüzlerini görmeden sadece yazı yolu ile bir şeyler konuşmak, paylaşmak ve bazı bilinçaltına yerleşmiş olan duyguların bir nebze de açığa çıkmasını istediklerinden dolayı böyle yerlerde bulunmaktadırlar.

Dediğimiz gibi cinsel konular hep kapalı kapılar arkasında konuşulur ve dışarıya yansıtılmazlar. Burada da öyledir aslında cinsel kanallarda ve cinsel sohbet odaların da konuşulanlar iki kişi arasında konuşulur ve dışarıya yansıtmazlar ne konuşuyorlarsa kendileri arasında bir sır olarak saklanır ve kalır.  Kişilerin veya grupların niçin buna yönlendiklerini gelecek olursak. Bir şey ne kadar kıskanılıyorsa o kadar talep, ilgi ve istek görür. Bu aşağı yukarı her konuda da böyledir.

+18 Cinsel Yetişkin Sohbetler 

Kişiler bir şeyler konuşmak istiyorlar ama konuşamıyorlar. Konuşacakları şey çok fazla benimsenmiş bir şey değil sonuçta onun için buralarda oluyorlar. Monoton giden cinsel hayatlarını veya normal yaşantılarını hareketlendirmek için  alternatifi seçiyor kişiler.  Ancak bu cinsel sohbet ve cinsel chat odalarında da her yer de olduğunu gibi kötü düşünceleri kişilerin varlığından haberdar olmalı ve bunu bilmelisiniz. Herkese kanmamalısınız, her söylenene inanmamalısınız. Bu gibi yerler özgür yerler olduğu kadar tehlikeli yerlerdir.  Olaylara biraz çekimser veya negatif yaklaşmalısınız her şeyi benim gibi düşünüp ona yönelmemelisiniz. Karşınız da ki kişinin doğru niyetli olup olmadığını anlamalısınız. Bu şekilde hareket ederseniz sanıyoruz ki daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Yazmış olduğumuz yazının bir kurum veya bir kişiyle ilgisi bulunmamaktadır.

Aslında herkesin bu konuda bir düşüncesi ve yaklaşım tarzı vardır. Olaylara ve konulara anında tepki vermek ve onu direk olarak eleştirmek veya öne çıkarmak o düşünceyi savunmak yanlıştır. Herşeye biraz ılımlı yani temkinli yaklaşılaması gerekir. Bu durumda olan  insanların varlığını biliyoruz ve bilmekteyiz her iki şekilde de davranmak yanlıştır. Bir denge vardır ve bu dengeyi zamanla değiştirecek olanlar da sizlersiniz. Bu dengeyi pozitife veya negatife direk olarak çevirmek yani kantarın bir tarafını seçmek hiç uygun olmayan bir davranış şeklidir.

Konu ne olursa olsun siyaset olsun, araştırma ile alakalı bir konu olsun.  Olan bitene dar bir pencereden bakmak sizin gelecek yıllarda da durumlara yanlış şekilde bakmanıza neden olacaktır.  Yazmış olduğumuz yazının bir kurum veya bir kişiyle ilgisi bulunmamaktadır. Kendi  düşüncelerimizi yansıtmaktadır. Herkes bu düşüncelere katılmak zorunda değildir.

Etiketler

Aşağıdaki konularada göz atabilirsiniz

Görüşlerinizi bize yazın

Aklınızdakiler ?

Kullandığınız takma rumuzu kayıt edip size ait olmasını istiyorsanız sohbete bağlandıktan sonra /ns register şifreniz e-mail adresinizi belirterek enter tuşuna basmanız gerekmektedir. Daha detaylı bilgiyi #help odasından alabilirsiniz.

Aksohbet.org web sitesi içeriğini ve sohbete bağlantı girişini kesinlikle ücretsiz hizmete sunmaktadır. Hiç bir şekilde para talep etmemektedir.

Sohbete bağlandıktan hemen sonra sağ kısımda bulunan rumuz listesi içerisindeki kişilerle fareyi üstüne getirip iki kez tıklamanız halinde açılan özel pencere aracılığı ile yazışmanız mümkündür.

Sohbet odalarımıza katılım sağlamanız için profil oluşturmanıza veya üyelik yapmanıza kesinlikle gerek yoktur. Sohbete direk giriş yapabilmektesiniz.

Sohbet sitemiz aracılığı ile bağlantı kurduğunuz süreç itibariyle bazı kuralları göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu kurallar sohbet kanalları içerisinde güvenli ve seviyeli ortamı korumak adına konulmuş kurallardır.

Herhangi bir kural ihlali durumunda yöneticiler veya korumalar tarafından sunucudan uzaklaştırılmış olabilirsiniz. Bu problemi gidermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yaptığımız kontroller sonucunda bir problem söz konusu değilse eğer, sohbete girişiniz tekrar açılacaktır. Bununla birlikte eğer uzaklaştırılma sebebiniz haklı bir sebebe dayanıyorsa süresinin dolmasını beklemelisiniz.
Referans Bağlantılar: chat - sohbet - islami chat - Sohbetci sitesidir.