Lezbiyen Chat

1 yıl önce - Admin tarafından Ekledi - 177 Kez Okundu

chat

Her insanın yaşamı, yaşamdan bekledikleri farklıdır. Herkes her konu da aynı düşünce sistemine sahip değildir. Zaten bu durum böyle olmuş olsa idi insanların beyinleri de aynı olurdu. Böyle birşeyden bahsetmek elbetteki mümkün değil.

Lezbiyenlerin Cinsel Düşünceleri

Sizlere insanların cinsel konulara yaklaşımlarından ve bu konu da neler beklediklerinden bahsetmeye çalışacağız. Cinsellik denince toplum üzerinde genel olarak hep önyargılar ve bu önyargıların getirmiş olduğu algılar söz konusudur. Toplum içinde bu gibi konuların konuşulması ve söz edilmesi bile bazı kimseler için büyük bir hata ve suç teşkil etmektedir. Aslında böyle olmamalıdır. kişiler duygu ve düşüncelerini konu her ne olursa bir şekilde konuşma ihtiyaçları hissederler. Sizler kişilerin düşünce ve konuşma haklarını ellerinden alırsanız onlara bu konuda haksızlık etmiş olursunuz.

Bu tarz yaklaşımlar toplumu oluşturan insanların her konu da bu şekilde çekimser kalmalarına neden olacaktır.  Genel olarak düşünüldüğün de erkekler ve bayanlar iki cinstir ve bu iki cinsin birbirleri ile olan ilişkileri üzerinden cinsellik değerlendirilir. Bu normal kabul görür bir düşünce yapısıdır. Birde toplumda asla kabul görmeyen ve konusunun bile geçmesini isteyen değişik yönlü cinsel yaklaşımlar mevcuttur.

Bu yaklaşımlardan birisi de lezbiyenlik adı verilen cinsel yönelim durumudur.  İnsanlar hür iradeleri ile bazı şeyleri yapmaya yönlenebilirler bunda hiçbir sıkıntı yoktur. insanların bu düşüncelerine saygı göstermek zorundayız. Bunu kabullenmek zorundayız. Her insanın dediğimiz gibi farklı algıları ve ilgileri olabilmektedir. Bu tarz konuların dışarda ulu orta konuşulamayacağı ortadadır ve bilindik birşeydir. En azından şimdilik bu toplum bunu kaldırabilecek düzeyde değildir ilerleyen yıllarda neler olur onu önceden tahmin edemeyiz.

Lezbiyenlerle Sohbet

Lezbiyen bayanlar Bu durumlarını herkese söyleyemezler ve açıklama da bulunamazlar. Bunun nedenlerini biraz önce söyledik. Peki ama bu kişiler ne yapıyorlar onu da söylemeye çalışalım sizlere.  İnternet denen 2000′li yıllardan sonra iyice yaygınlaşmış olan bir dünya vardı. Bu dünya da herkese göre her kesime göre bir şeyler muhakkak bulunmaktadır. Kendisini cinsel yönden farklı hisseden ve beklentileri de o yönde farklı olan insanlar bu dünyanın belirli bir köşesini kullanmaktadırlar. Lezbiyen veya lezbiyenliğe karşı merak duyan bayanların genelde kullandıkları siteler arasında lez chat odaları ve lezbiyen chat odaları bulunmaktadır. Adeta onlar için yapılmış bu odalar onların biraz da olsa beklentilerini karşılamaya yetmektedir. Burada insanlar özgürlüğü ve gizliliğe güvenerek çeşitli şekillerde hareket mekanizmalarını çalıştırmaktadırlar.

Lezbiyen kanalına giriş yaparak web sohbet sitemiz aracılığı ile lezbiyen chat düşünceleri ile aynı tarzda olan kişilerle iletişim kurabilirsiniz. Arama motorları üzerinden lezbiyen sohbet, lez chat, lezlerle sohbet, lezbiyen kızlarla chat, lezbiyen bayanlar, lezbiyen mobil chat gibi arama terimleri ile bu tarz sohbet arayışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yetişkinlere yönelik sadece +18 yaş ve üzeri kullanıcılara özeldir.

Mobil Lezbiyen Sohbetler

Ne gibi hareketler diye sorabilirsiniz bu konuda.  Bu konuya karşı meraklı olanlar çeşitli insanlarla konuşup, tartışıp bilmediklerini öğrenmeye çalışabilirler. İkinci olarak kendisine bir partner bulabilir ve gerçek dünyasına da bunu taşıyabilir. Aslında bunların buralarda  yani mobil lez chat odaları veya lezbiyen sohbet odalarında konuşulması yanlıştır. Bu konuyu daha açık olarak birebir görüşürek veya toplum içinde konuşarak bir sonuca varılabileceğini düşünmekteyiz. Mahalle baskısı veya toplum baskısından korkmamak gerek bu konuda. Neyi saklayacağız ki.

Geçenlerde televizyonda tesadüfen denk geldiğim bir haberde aynen bu tarz bir konu ele alınıp işlenmekte idi.  Ebeveynler bu tarz yönelimleri olan çocuklarını asla dışlamadıklarını ve onlarla konuştuklarını onlara destek olduklarını söylüyorlardı. İşte bu yapılması gereken en baştan yapılması gereken doğru hareket bu olmalı. Sorunu ilk önce aile fertleri ile paylaşmak en doğru olanı. Daha sonra ise yapılacak olan şey. İstikrarlı bir şekilde ya bu düşüncelerden kurtulmak için gerekli adımları atmak. Psikologlara gitmek ilaçlar almak ve terapi seanslarına katılmak.  Eğer durum farklı ise yapılacak şey ortadır durumu olduğu gibi kabullenmek ve bu doğrultu da yaşamaya çalışmak.

Cinsellik Duygularını Anlamak

Bu tür konuların medya üzerinde konuşulması bize gösteriyor ki artık bir şeylerin değişmeye başladığını ve insanların daha fazla medenileştiğini göstermektedir. Bu konuların daha fazla bu yayın organlarında konuşulması, değerlendirilmesi ve ele alınması gerekir. Eğer bu şekilde olursa toplumun da algıları değişiklik gösterecektir. Medyanın insanlar üzerin de ki etkisi tartışılmaz bir unsurdur. Medya evlere kadar giren ve insanların bakış açılarını değiştirebilen bir özelliğe sahiptir.  Bu düşüncelere şiddetle karşı çıkanlar olacaktır elbette. Onlar her konuda bağnazlık yapanlardır. Herşeye bir  serzeniş bir karşı çıkma çabası içerisindelerdir. Onların bu tutumları yanlıştır bu şekilde hiçbir konuya yaklaşılmaz ve faydalı bir sonuç alınamaz. İnsanların düşüncelerine bu şekilde yaklaşmak onları daha da hırçın ve saldırgan yapacaktır. Topluma karşı bir ayaklanma ve nefret duygularının daha fazla gelişmesini tetikleyecektir.

Konulara bu dar bir açıdan bakmak bildiğiniz gibi yanlıştır. Her şeye farklı yönlerden onların baktıkları gibi bakmak daha doğru olacaktır. Biz burada bu konunun doğruluğu ve yanlışlığını savunmuyoruz. İnsanların oldukları yerde çok farklı düşünceler olabilir biz bundan  bahsetmeye çalıştık. Yazımızın bir kurum veya bir kişiyle ilgilisi bulunmamaktadır. Kendi düşüncelerimizi yansıtmaktadır. Herkes bu düşüncelere katılmak zorunda değildir. Biz olayı çekimser olarak ele almaya çalıştık ve o yönde bir şeyler yazmaya çalıştık.

Etiketler

Aşağıdaki konularada göz atabilirsiniz

Görüşlerinizi bize yazın

Aklınızdakiler ?

Kullandığınız takma rumuzu kayıt edip size ait olmasını istiyorsanız sohbete bağlandıktan sonra /ns register şifreniz e-mail adresinizi belirterek enter tuşuna basmanız gerekmektedir. Daha detaylı bilgiyi #help odasından alabilirsiniz.

Aksohbet.org web sitesi içeriğini ve sohbete bağlantı girişini kesinlikle ücretsiz hizmete sunmaktadır. Hiç bir şekilde para talep etmemektedir.

Sohbete bağlandıktan hemen sonra sağ kısımda bulunan rumuz listesi içerisindeki kişilerle fareyi üstüne getirip iki kez tıklamanız halinde açılan özel pencere aracılığı ile yazışmanız mümkündür.

Sohbet odalarımıza katılım sağlamanız için profil oluşturmanıza veya üyelik yapmanıza kesinlikle gerek yoktur. Sohbete direk giriş yapabilmektesiniz.

Sohbet sitemiz aracılığı ile bağlantı kurduğunuz süreç itibariyle bazı kuralları göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu kurallar sohbet kanalları içerisinde güvenli ve seviyeli ortamı korumak adına konulmuş kurallardır.

Herhangi bir kural ihlali durumunda yöneticiler veya korumalar tarafından sunucudan uzaklaştırılmış olabilirsiniz. Bu problemi gidermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yaptığımız kontroller sonucunda bir problem söz konusu değilse eğer, sohbete girişiniz tekrar açılacaktır. Bununla birlikte eğer uzaklaştırılma sebebiniz haklı bir sebebe dayanıyorsa süresinin dolmasını beklemelisiniz.
Referans Bağlantılar: chat - sohbet - islami chat - Sohbetci sitesidir.