BizimMekan

1 yıl önce - Admin tarafından Ekledi - 332 Kez Okundu

chat

BizimMekan Chat Sohbet Sitesi, dile geldiği anda dahi kendisine has sıcaklığı hissedilen, ‘konuşmak’ dediğimizde ki yalın sıradan bir kelime hissinin ötesindeki bir kelimedir. Birisi size ‘Gel, konuşalım’ dediğinde hissettiğiniz tereddüt halleri, size ‘Gel, Chat Sohbet edelim’ denildiğinde yaşanmaz. Eylem itibariyle herkesin evet dediği bizimmekan sohbetin püf noktalarından biriside içindeki samimiyetin her zaman korunması gerekliliğidir.

BizimMekan Sohbet Sitesi

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere bizimmekan sohbet hakkında düşündüğümde aklıma sohbetin logosunu kurabileceğimiz bir düşünce geldi. Sohbet biliyorsunuz artık her evde internetin bulunduğu yerde sohbet sitelerine girmemesi kaçınılmaz. Bizimmekan da belli başlı kurallar vardır ve tabi kuralllar dışına çıkanlarda vardır. Bu kurallar logo veya şifre aşamasına getirelim diye bir düşünce oluştu.

Genelde kurallar sevgi ve saygı dır. Biz bu sohbet sitesinin logosunuda sevgi ve saygı adlandralım.Sohbet sitesine girdiğimizde oluşumlara veya konulara saygı duyarsak her zaman karşımızdaki insanlar bizi sevgiyle ve saygıyla karşılar. Yeni bir sohbet odalarına girmiş olan kişi farklı bir amaçla girdiyse biz bu insanı sırf bu yüzden sohbet sitesinden dışlarsak yakışık almaz. O kişiye bu sohbet ortamına uygun olmadıgını anlatmak her zaman daha iyidir.

Sohbet sitelerinde yeni arkadaşlıklar ,dostluklar ve aşklar kazanmış oluruz. Unutmayalım ki bi yerden sonra herkes kendinden sorumludur. Bizim Mekan Sohbet sitelerinde biz kuralları veya düşündüğüm logoyu yerine getiyorsak biz her zaman saygı ve sevgiye layık olan insanlarızdır.

bizimmekan chat

BizimMekan Mobil’de Buluşalım

Gelin sohbet esnasındaki samimiyetin önemine şöyle bir değinelim. Rahat bir günlük kullanım diliyle gerçekleştirdiğimiz sohbette eğer gunlük hayatımızdaki kişi olamıyorsak, yani karşımızdakiyle samimiyetten uzaklaşıyorsak, er ya da geç, o samimi mobil bizimmekan sitesi, karşınızdaki kişide bir süre sonrasında soru işaretleri oluşturacaktır. Bir atasözümüzde söylendiği gibi ‘Yalancının mumu yatsıya kadar’ şeklinde özetleyebileceğimiz kendi olmama durumu, yine anonim yalancı çoban hikayesindeki duruma dönüşebilir. Peki ama samimiyet, sohbette niçin gereklidir diye soracak olursanız, size bir çok örnek verebiliriz.

Dinsel temalı bir örnek verecek olursak, her dinde yer alan dua etme esnasında, aslında kişi yaradanla sohbet içindedir. Nasıl Yaradan’la sohbetinizde, olmayan bir şeyi aklınızdan geçiremiyorsanız, yani olmayanı söyleyemeyeceğinizi, hakkınız olmayanı isteyemeyeceğinizi biliyorsanız, karşınızdaki kişiye de bu duygularla yaklaşmalısınız, en nihayetinde her insanın Tanrı’nın ruhundan üflendiğini göz önünde bulundurarak, samimiyetin her daim ve her insan için gösterilmesi gerektiğini unutmamak gerekir.

Dinsel boyutuyla açıklamaya çalıştığımız sohbetteki samimiyet olgusunu gelin bir de faka basma olarak tabir edebileceğimiz günlük durumlarla da irdeleyelim. Örnek mi istiyorsunuz? Varsayın ki, günlük hayat dışında kendi özelinizi paylaştığınız bir kişiye, görüntünüz veya işinizle ilgili yalan söyleyerek, samimiyetsizlik içeren bir davranışta bulundunuz.

Tam herşey istediğiniz gibi gidiyor ve sohbetten keyif aldığınızı düşündüğünüz bir esnada, karşınızdaki kişi, sadece yazışma şeklinde değilde, sesli veya görüntülü sohbet talebinde bulundu! Evet, bu durum sizin görünümünüze yönelik söylediğiniz yalanın ortaya çıkması demektir. Veya varsayın ki, işyerlerinizin birbirine yakın olduğundan bahsediyorsunuz ve karşınızdaki kişi işyerinize uğramak istedi! Evet, bu defa da, eğer kendinizi yönetici veya olmadığınız bir pozisyonda tanıttıysanız, bunun ortaya çıkma zamanı geldi demektir.

BizimMekan Chat Neden Popüler?

Yukarıda da örnekleri verildiği üzere, sohbet ederken hemen hemen her şey konuşulabilir, bu yüzdendir ki, hemen her konuda bir chat, sohbet söz konusu olabilir. Asıl önemli olan, konu ne olursa olsun, kendi doğallığımızdan ödün vermemektir, böylece içten bir samimi chat, bizimmekan sohbet sitesi oluşacak, yalanlar üzerine kurulu bir arkadaşlığı daha başlangıçta engellemiş olacaksınız.

Seviyeli bir ortamda sadece web üzerinden giriş yapan gerçek kullanıcılarla bizimmekan chat sayfamız üzerinden Aksohbet.org aracılığı ile her yerden ücretsiz sohbete katılım gerçekleştirebilirsiniz. Sizlere daha sağlam alt yapıda hizmet edebilmemiz için sürekli aktif olarak paylaşımlarımız devam etmektedir. #BizimMekan chat odalarında buluşmak için hemen sohbete katılın.

Aşağıdaki konularada göz atabilirsiniz

Görüşlerinizi bize yazın

Aklınızdakiler ?

Kullandığınız takma rumuzu kayıt edip size ait olmasını istiyorsanız sohbete bağlandıktan sonra /ns register şifreniz e-mail adresinizi belirterek enter tuşuna basmanız gerekmektedir. Daha detaylı bilgiyi #help odasından alabilirsiniz.

Aksohbet.org web sitesi içeriğini ve sohbete bağlantı girişini kesinlikle ücretsiz hizmete sunmaktadır. Hiç bir şekilde para talep etmemektedir.

Sohbete bağlandıktan hemen sonra sağ kısımda bulunan rumuz listesi içerisindeki kişilerle fareyi üstüne getirip iki kez tıklamanız halinde açılan özel pencere aracılığı ile yazışmanız mümkündür.

Sohbet odalarımıza katılım sağlamanız için profil oluşturmanıza veya üyelik yapmanıza kesinlikle gerek yoktur. Sohbete direk giriş yapabilmektesiniz.

Sohbet sitemiz aracılığı ile bağlantı kurduğunuz süreç itibariyle bazı kuralları göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu kurallar sohbet kanalları içerisinde güvenli ve seviyeli ortamı korumak adına konulmuş kurallardır.

Herhangi bir kural ihlali durumunda yöneticiler veya korumalar tarafından sunucudan uzaklaştırılmış olabilirsiniz. Bu problemi gidermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yaptığımız kontroller sonucunda bir problem söz konusu değilse eğer, sohbete girişiniz tekrar açılacaktır. Bununla birlikte eğer uzaklaştırılma sebebiniz haklı bir sebebe dayanıyorsa süresinin dolmasını beklemelisiniz.
Referans Bağlantılar: chat - sohbet - islami chat - Sohbetci sitesidir.