Kelebek Chat

1 yıl önce - Admin tarafından Ekledi - 334 Kez Okundu

chat

Türkiye’nin en çok tercih edilen arkadaşlık platformlarından olan kelebek chat uygulaması farklı kişilerle tanışmak isteyen kişiler için tasarlanan bir platformdur. Kelebek chat odaları, uzun zamandır kullanıcıların giriş yaptıkları popüler sohbet sitelerinden biridir. Özellikle sosyalleşmek isteyenler ve böyle bir ortama sahip olmayan kişiler tarafından tercih edilen Kelebek chat platformu Türkiye’nin en eski ve en çok tercih edilen sohbet sitelerinden biridir. Çok fazla üyesi olan site katlanarak büyüyen ve teknoloji ile doğru orantılı bir şeklide gelişen bir platformdur. Yeni kişilerle arkadaşlık kurmak istiyorsanız, yapmanız gereken oldukça basit. Eğer üye olmadıysanız, Kelebek chat sitemize üye olarak işe başlayabilirsiniz. Kelebek sohbet odalarına bağlanmak ücretsiz ve aynı zamanda üyelik gerektirmeden giriş yapılabilmektedir. Aksohbet.org sitesi sizden hiçbir zaman herhangi bir ücret talep etmez.

Kelebek Chat Odaları

Kelebek Sohbet, 7/24 kesintisiz olarak chat yapabileceğiniz site, size farklı bir arkadaşlık ortamı vaat ediyor. Aynı zamanda siteye hem bilgisayarlardan hem akıllı telefonlardan hem de tablet gibi cihazlardan giriş yapılması mümkündür. Yani gittiğiniz her yere istediğiniz taktirde sohbet sitesine giriş yapabilir, tanışmış olduğunuz kişilerle arkadaşlık kurmaya başlayabilirsiniz. Kaliteli bir platformda, seviyeli dostluklar edinmek istiyorsanız, yapmanız gereken kelebek chat mobil uygulamasına giriş yapmak ve sohbet etmeye başlamaktır. Ayrıca Kelebek Mirc İndirebileceğiniz alternatif scriptimiz mevcuttur. Mirc indirme seçeneği sayfasına yönlenerek #KELEBEK kanalına irc sunucumuz aracılığı ile bağlantı kurabilirsiniz.

kelebek sohbetKelebek chat sitemiz uzun bir süre kapalı kalmasının ardından büyük yenilikleriyle tekrardan sevenlerinin karşısına çıkmıştır. Yapmış olduğumuz tüm yenilikler kullanıcılarımızın bizlerin vesilesi ile en kaliteli hizmeti almasını istediğimizden dolayıdır. Birlikte her geçen gün daha kaliteli bir ortam yaptığımızın farkındayız. Bizler kullanıcılarımız ile birlikte olduğumuz sürece daha nice ortamlar yapacağımızdan şüphemiz yoktur. Kelebek chat siteleri birleşimi olarak sunucumuza gelişmişlik adına bazı bir şeyler katabilmek adına kelebek chat uygulamasını geliştirip sizlerin kullanımına sunmuş bulunmaktayız. Uygulamamız sayesinde kısa bir süre içerisinde kelebek chat sitemize yoğun bir kullanıcı girişi olduğunu tespit ettik. Bunun açıklayıcı tek sebebi bence akıllı mobil cihazların yaygın kullanımıdır.

Kelebek Sohbet Şehir İsimli Sohbet Kanalları

Kelebek sohbet şehir isimli global kanalları ile baya bir tanınmaktadır değerli okurlarım. Bu kanallarda dilediğiniz gibi sohbet ederek aynı şehirde bulunduğunuz kişilerle dilediğiniz şekilde sohbet edebilirsiniz. Bu sayede bulunduğunuz şehrin güncel sorunlarını dostlarınız ile beraber sunucumuz içerisinde rahatlıkla paylaşabilir ve güzel bir sohbet ortamı kurarsınız. Dilediğiniz Kelebek Mardin Sohbet, Batman Sohbet, Konya Sohbet, İstanbul Sohbet, Mersin Sohbet gibi odalarımız ile bağlantı kurabilirsiniz.

Kelebek Sohbet Özel Kanallarda Chat Keyfi

Kelebek sohbet sunucumuz içerisinde özel kanallarda chat yapma keyfini tüm kullanıcılarımız dilediği gibi yaşayabilir arkadaşlar. İstediğiniz kişi veya kişiler ile birlikte özel kanal açabilir ve orada birbiriniz ile sohbet edebilirsiniz. O kanallara sizin isteğiniz dışında başka hiç kimse giriş sağlayamaz değerli sohbet sever okurlarım.

Kelebek Chat Cinsel Kanalları

Kelebek chat sitemizde bütün global kanalların yanı sıra birde özel istek üzerine girebileceğiniz cinsel kanallarımızda mevcuttur değerli okurlarım. Cinsel sohbet kanallarımızda dilediğiniz kişiler ile evli sohbet seçeneği üzerinden yetişkinlerle muhabbet edip o kişiler ile tanışarak yakın dost olabilirsiniz. Cinsel kanallarımıza istek harici dışında giriş yapılamamaktadır kendi isteğinizle giriş yapabilirsiniz değerli okurlarım.

Kelebek Chat Odaları Oyun Kanalları Yarışmaları

Kelebek chat odaları oyun kanallarında bulunan çeşitli bir çok yarışmamıza sizlerde katılarak özenle seçtiğimiz hediyelerden yararlanabilirsiniz. Başlıca kanallarımız #OXM, #Yarışma, #SoruCevap, #Oyun kanallarıdır. Bu hediyeler sizin sunucumuz içerisinde ayrıcalıklarla kullanabileceğiniz ek özelliklerin kullanımıdır değerli okurlarım. Oyunlarda seviye atlayarak belirli bir puana eriştikten sonra kanal yetkilisi ile görüşmeyi unutmayın değerli sevgi sohbet sever okurları.

Kelebek Sohbet Odalarında Neden Bağlanmalıyım?

Kelebek chat odalarında sohbet eden kişilerin sağlıksal yönden pozitif etkiye maruz kaldıkları tespit edilmiştir arkadaşlar. Bunun sebebi psikolojik olarak huzur içinde olmaları ve bu huzurun beden sağlığına yararlı etkenleridir. Bizler bu sunucu sayesinde kullanıcılarımıza hayatlarının her alanında fayda sağlama fırsatı buluyoruz arkadaşlar. Sloganımız: KELEBEK’ler kadar özgürce sohbet edin, kendinizi mutlulukla ödüllendirin..

Aşağıdaki konularada göz atabilirsiniz

Görüşlerinizi bize yazın

Aklınızdakiler ?

Kullandığınız takma rumuzu kayıt edip size ait olmasını istiyorsanız sohbete bağlandıktan sonra /ns register şifreniz e-mail adresinizi belirterek enter tuşuna basmanız gerekmektedir. Daha detaylı bilgiyi #help odasından alabilirsiniz.

Aksohbet.org web sitesi içeriğini ve sohbete bağlantı girişini kesinlikle ücretsiz hizmete sunmaktadır. Hiç bir şekilde para talep etmemektedir.

Sohbete bağlandıktan hemen sonra sağ kısımda bulunan rumuz listesi içerisindeki kişilerle fareyi üstüne getirip iki kez tıklamanız halinde açılan özel pencere aracılığı ile yazışmanız mümkündür.

Sohbet odalarımıza katılım sağlamanız için profil oluşturmanıza veya üyelik yapmanıza kesinlikle gerek yoktur. Sohbete direk giriş yapabilmektesiniz.

Sohbet sitemiz aracılığı ile bağlantı kurduğunuz süreç itibariyle bazı kuralları göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu kurallar sohbet kanalları içerisinde güvenli ve seviyeli ortamı korumak adına konulmuş kurallardır.

Herhangi bir kural ihlali durumunda yöneticiler veya korumalar tarafından sunucudan uzaklaştırılmış olabilirsiniz. Bu problemi gidermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yaptığımız kontroller sonucunda bir problem söz konusu değilse eğer, sohbete girişiniz tekrar açılacaktır. Bununla birlikte eğer uzaklaştırılma sebebiniz haklı bir sebebe dayanıyorsa süresinin dolmasını beklemelisiniz.
Referans Bağlantılar: chat - sohbet - islami chat - Sohbetci sitesidir.