İstanbul Sohbet

1 yıl önce - Admin tarafından Ekledi - 225 Kez Okundu

chat

İstanbul Chat Siteleri

Günümüzde arkadaşlık kavramı iletişim kurma evresinde tartışılır noktaya gelmiştir. Oysa ki arkadaşlık dünyanın en güzel duygularından biride arkadaşlarla birlikte olmaktır. Birinin senin yanında olması, elini tutması, seni dinlemesi, senle sohbet etmesi çok güzel şeylerdir. Fakat bu duyguları yaşayamayan birçok insan var. Hayat şartları malum olduğu için insanlar işten kafasını kaldırıp değil arkadaşlıklara kendilerine bile zaman ayıramıyor. Şimdi bütün bunlara çözüm olan bir site geldi. İstanbul Sohbet adı altında olan site aradığınız sanal arkadaş ortamını sizlere sunuyor. Bu site sayesinde arkadaş aramaya son veriyorsunuz. Zaten arkadaşlar seni buluyor. Samimi dostluk ve arkadaşlık kurmak isteyen binlerce insan var.

İstanbul Tanıtımı:

İstanbul Türkiye’nin en kalabalık şehridir. Yaklaşık 15 milyona yakın insanın yaşadığı bu nadide şehirde yaşamak oldukça yoğun ve yorucudur. Bununla birlikte İstanbul kültürel anlamda dünyanın en önemli tarihi dokularına ev sahipliği yapıyor. Ticaretin ve Finansın en yoğun merkezlerinden biri olma özelliği taşımaktadır. Asya ve Avrupa kıtalarını birbirine bağlayan noktada iki kıtada toprağı olan tek şehirdir. Tarihi boyunca farklı isimlerle adlandırılan İstanbul’un diğer geçmişten günümüze değişen tarihi adları sırayla; Byzantion, Augusta Antonina, Nova Roma, Konstantinopolis, Kostantiniyye, İslambol ve İstanbul‘dur.

İstanbul Ücretsiz Arkadaşlık Sitesi

İşten kafanı kaldıramıyorsan arkadaşların ile beraber vakit geçirip buluşamıyorsan bu siteye gel. Çünkü burada kimsenin yanına gitmene gerek yok buluşmana gerek yok. İstanbul sohbet sitesi sadece sanal arkadaşlık sohbet sitesi olarak hem sizinle güvenli iletişim kuruyor hem de aradığınız kaliteyi ve sıcak sohbeti size sunuyor. Her şeyi bir kenara bırakıp siz de bu siteye girerek yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kurabilirsiniz. Günümüz şartlarından biraz uzaklaşıp sıcak ve samimi sohbetler kurmak sizin de hakkınız. Kendinize vakit ayırarak bazen dinlenmeniz ve birileriyle iletişimde bulunmanız size iyi gelecektir. Her derde deva bu siteye giren bir daha çıkamıyor. Adeta kendine çekiyor.

Tüm ilçeleri ile Tek Noktadan İstanbul Sohbet

İstanbul’da bulunan çevre ilçelerinde Adalar sohbet, Beylikdüzü sohbet, Avcılar chat, Bağcılar arkadaşlık, Ataşehir sohbet sitesi, Bayrampaşa sohbet odaları, Esenler muhabbet, Beyoğlu sohbet, Üsküdar Chat, Fatih Sohbet Sitesi ve diğer tüm ilçelerinde bulunan insanlarla #İstanbul chat odalarına bağlanarak iletişim kurabilirsiniz.

Yalnız geçen günlerinizi geride bırakıp yeni arkadaşlıklar edinmenin zamanı geldi. İstediğiniz gibi sohbet edebileceğiniz arkadaşlık sitesi sayesinde dertlerinize de ortak olan pek çok insan ile karşılaşabilirsiniz. Siz de İstabul Chat sitesine girerek vakit kaybetmeden kendinize yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kurun. Her yönden güvenilir ve kaliteli bir sohbet sitesi olduğunu unutmayın. Koltuğunuza uzanıp rahatça bulunduğunuz her yerde samimi bir sohbet arkadaşı bulabilirsiniz. Hala girmediyseniz hemen kendinize en uygun bir takma isim belirleyerek sohbete hızlıca bağlantı kurun.

Aşağıdaki konularada göz atabilirsiniz

Görüşlerinizi bize yazın

Aklınızdakiler ?

Kullandığınız takma rumuzu kayıt edip size ait olmasını istiyorsanız sohbete bağlandıktan sonra /ns register şifreniz e-mail adresinizi belirterek enter tuşuna basmanız gerekmektedir. Daha detaylı bilgiyi #help odasından alabilirsiniz.

Aksohbet.org web sitesi içeriğini ve sohbete bağlantı girişini kesinlikle ücretsiz hizmete sunmaktadır. Hiç bir şekilde para talep etmemektedir.

Sohbete bağlandıktan hemen sonra sağ kısımda bulunan rumuz listesi içerisindeki kişilerle fareyi üstüne getirip iki kez tıklamanız halinde açılan özel pencere aracılığı ile yazışmanız mümkündür.

Sohbet odalarımıza katılım sağlamanız için profil oluşturmanıza veya üyelik yapmanıza kesinlikle gerek yoktur. Sohbete direk giriş yapabilmektesiniz.

Sohbet sitemiz aracılığı ile bağlantı kurduğunuz süreç itibariyle bazı kuralları göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu kurallar sohbet kanalları içerisinde güvenli ve seviyeli ortamı korumak adına konulmuş kurallardır.

Herhangi bir kural ihlali durumunda yöneticiler veya korumalar tarafından sunucudan uzaklaştırılmış olabilirsiniz. Bu problemi gidermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yaptığımız kontroller sonucunda bir problem söz konusu değilse eğer, sohbete girişiniz tekrar açılacaktır. Bununla birlikte eğer uzaklaştırılma sebebiniz haklı bir sebebe dayanıyorsa süresinin dolmasını beklemelisiniz.
Referans Bağlantılar: chat - sohbet - islami chat - Sohbetci sitesidir.