Sevgi Sohbet

1 yıl önce - Admin tarafından Ekledi - 154 Kez Okundu

chat

Neredeyse herkesin yaşadığı ortak sorun, yalnız kalmaktır. Bu yalnız kalma durumu arada sırada olabileceği gibi, süreklilik arz edebilir. Bu gibi zamanlarda insanlar, ya hep aynı yüzleri görmekten sıkılarak yeni arayışlar içeri girer ya da hayatında kimse kalmamış insanlar hayatında yenilik isterler. Bazı insanlar, kendisini konuşarak ifade ederken; bazı insanlar da yazarak ifade etme yöntemine gidebilir. Sevgi sohbet siteleri olarak sizlere en iyi şekil de sevgili arama ve bulma gerçek sanal dostlukların yaşandığı ve kurulduğu bir ortam da yeni arkadaşlarla tanışabilmeniz için sizlere yardımcı oluyoruz.

Türkçe Sevgi Sohbet

Günümüz teknoloji çağı olduğu için ve tüm bunlardan hareketle; birçok sevgi sohbet sitesi gündeme gelmiştir. Bu sohbet siteleri kendi aralarında, yazılı ve sözlü olarak uygulamalarla ikiye ayrılmaktadır. Genelde tercih edilen tür yazılı uygulamalardır. Bu sitelerin çoğunun sohbet odaları seviyesiz, saygısız konuşmalara yer verip müdahalede bulunmazken, bizim sitemiz yani sitemiz üzerinde sevgili ile chat odalarında böyle konuşmaları ve insanları görmeniz oldukça zordur. Bu olumlu durum, tercih edilmemize yüksek oranda olanak sağlamaktadır.

Sevgi Chat Odaları 

Ak Sohbet Sitemiz odalarında şu günlerde 1. yılımıza kutlamaktayız. Sitemizin Sevgi Chat odaları herkese açık olmakla birlikte; seviyeli konuşmalara yer verilen bir paylaşım platformudur. Siteye girdiğiniz anda sizi karşılayan birileri mutlaka aktif haldedir. Ayrıca site girişinde sizi bir radyo yayını karşılamaktadır. Radyo yayınında yorumlanan şarkılar bile, sizi sohbete yönlendirecek derecededir. Bu odalarda dâhil olacağınız konuşmalar, genel yani aktif olan herkesle olabileceği gibi, özel olarak seçeceğiniz bir kişiyle de olabilir. Bu konudaki seçim tamamen zamanla ve arkadaşlarınızı buldukça olacaktır.

Sevgili ile geçirilen her anın ayrı bir duygusal özelliği bulunmaktadır. Bu sebeple vakit ayırdığınız her anın kıymetini iyi bilmeli ve mutlu geçirmeliyiz. Sohbet esnasında ciddi düşündüğünüz kişilerle duygusal paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Düzgün seviyeli Beyler şeklinde karşınızdaki Bayan arkadaşın özgüveni kazanın. Böylelikle kalbini ve gönlünü de ileriki zamanda kazanabilirsiniz. Sitemiz sizlere bu hizmetleri verirken ücretli yada üyelikli ecift gibi vip özel bayan, kız arkadaş evlendirme sitelerine oranla sitemiz daha titiz ve ücretsiz üyeliksiz bir şekilde sizlere hizmet vermektedir.

Farklı Eğlenceli Chat Ortamı

Chat odaları sadece sohbete açık ortamlar değildir. Sohbet etme zorunluluğunuz kesinlikle yoktur. İsterseniz radyo yayını dinleyin, isterseniz belirlenen yarışmalara dâhil olun, isterseniz oyunlar oynayın, isterseniz de sunulan bilgilere giriş yaparak kendinizi geliştirin. Farklı alt yapılarla oluşturulan odalarımız dışında, sayfamızda yer alan bilgileri, haberleri takip edebilir; makalelerimize dâhil olabilir ve komik videolarımızı izleyerek eğlenebilirsiniz. Ayrıca site ana sayfasının alt bölümünde yer alan günlük burç yorumlarını okuyarak, ilgi alanlarınızı geliştirebilirsiniz.

Etiketler

Aşağıdaki konularada göz atabilirsiniz

Görüşlerinizi bize yazın

Aklınızdakiler ?

Kullandığınız takma rumuzu kayıt edip size ait olmasını istiyorsanız sohbete bağlandıktan sonra /ns register şifreniz e-mail adresinizi belirterek enter tuşuna basmanız gerekmektedir. Daha detaylı bilgiyi #help odasından alabilirsiniz.

Aksohbet.org web sitesi içeriğini ve sohbete bağlantı girişini kesinlikle ücretsiz hizmete sunmaktadır. Hiç bir şekilde para talep etmemektedir.

Sohbete bağlandıktan hemen sonra sağ kısımda bulunan rumuz listesi içerisindeki kişilerle fareyi üstüne getirip iki kez tıklamanız halinde açılan özel pencere aracılığı ile yazışmanız mümkündür.

Sohbet odalarımıza katılım sağlamanız için profil oluşturmanıza veya üyelik yapmanıza kesinlikle gerek yoktur. Sohbete direk giriş yapabilmektesiniz.

Sohbet sitemiz aracılığı ile bağlantı kurduğunuz süreç itibariyle bazı kuralları göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu kurallar sohbet kanalları içerisinde güvenli ve seviyeli ortamı korumak adına konulmuş kurallardır.

Herhangi bir kural ihlali durumunda yöneticiler veya korumalar tarafından sunucudan uzaklaştırılmış olabilirsiniz. Bu problemi gidermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yaptığımız kontroller sonucunda bir problem söz konusu değilse eğer, sohbete girişiniz tekrar açılacaktır. Bununla birlikte eğer uzaklaştırılma sebebiniz haklı bir sebebe dayanıyorsa süresinin dolmasını beklemelisiniz.
Referans Bağlantılar: chat - sohbet - islami chat - Sohbetci sitesidir.