MircAlem

1 yıl önce - Admin tarafından Ekledi - 436 Kez Okundu

chat

mIRCAlem Sohbet Odaları


Mirc Sohbetleri geleneksel olarak hiç bir zaman ölmeyecek ve sürekli canlı kalacak bir sohbet platformu olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Alem Kelimesi topluluk, kalabalık insan topluluğu anlamını taşımaktadır. Tüm sohbet arayışında olan insanları aynı çatı altında toplayarak, kaliteli ve ücretsiz sohbet etmelerini sağlamak için siz değerli kullanıcılarımıza mircalem sohbet odalarında ücretsiz sohbet etme fırsatını sunuyoruz. Sizin için her şeyi düşünerek kaliteli ve hızlı bir sohbet hizmeti sağlamak için, gece gündüz çalışarak güvenliğiniz ve yaptığınız sohbetlerden keyif almanız için ekiplerimiz sürekli çalışmaktadır. Mircalem sohbet odalarında, binlerce kullanıcı kitlesiyle türkiyenin her il ve ilçesinden sohbete bağlanan kullanıcılarla chat yapabilir, kendinizi ifade edebilir, can sıkıntınızı üzerinizden atabilirsiniz.

Farklı kültürden ve farklı kişiliklere sahip olan insanları tanımak her zaman güzel ve iyi bir şeydir insan gelişmesine en çok faydası dokunan şey, farklı kültürleri ve insanları tanımak ve sohbet etmek olduğunu bilmenizi isteriz. Mircalem sohbet ile, kendinize yakın ve samimi bir arkadaş bulabileceğiniz aşikardir, çünkü sohbet odalarına dahil olan herkes, bu durum için sohbete katılarak ya can sıkıntısını atmak ya da yeni bir arkadaş eş dost bulmak için, keyifli ve eğlenceli sohbetler gerçekleştirmektedir.

mircalem chatMirc Programları bildiğiniz gibi sohbetin en hızlı ve en yaygın dönemlerinde ciddi rağbet gören ve kullanıcıları tarafından milyonlarca kişi tarafından kullanılmış keyifli ve eğlenceli dönemlere imza atmıştır. Mircalem sohbet odalarında artık, ister mirc girişi ile sohbet edebilir isterseniz mobil cihazlarınızdan bu eğlenceli sohbet serüvenine katılabilirsiniz. Kendinizi ifade etmek için yapmanız gereken tek şey kendinize bir rumuz seçerek sohbete bağlanmak.

Mirc Alem Chat Sitesi


miRC’de Chat yapıyormuş gibi, web de mobil cihazlarınızda eski usulden yeni bir sohbet yapmak ve eğlenceli dakikalar yaşamak için siz değerli kullanıcılarımızı mircalem sohbet odalarında, keyifli eğlenceli ve gerçek bir sohbet deneyimine davet ediyoruz. Eskisi gibi izmir 22f Ankara 23m gibi sohbetlerin bolca olduğu mircalem sohbet odalarında, günün her saati her dakikası keyifli sohbetler bulunmakta olup, her hangi bir donma kasma problemlerini yaşamadan sizlere mükemmel bir sohbet deneyimi sunmaktayız.

Mircalem’de Mirc Gibi Mobil Sohbet


Mircalem sohbet ile mirciniz artık telefonunuzda! evet yanlış duymadınız, Mirc programı gibi sohbet edebileceğiniz tamamen mobil uyumlu olan mircalem sohbet odalarına ücretsiz bağlanarak bu sohbet eğlencesinin keyfini çıkartmaya ne dersiniz ? tamamen mobil cihazlarınız ile uyumlu olan hızlı güvenilir ve kaliteli sohbet yaşamak için yapmanız gereken tek şey mobil sohbet odalarına bağlanarak kesintisiz bir sohbete başlamak, gelişen teknoloji sayesinde yeni yüzü ile sizlere keyifli anlar yaşatacak olan mircalem mobil sohbet odaları, her zaman canlı ve keyifli olacaktır.

Aşağıdaki konularada göz atabilirsiniz

Görüşlerinizi bize yazın

Aklınızdakiler ?

Kullandığınız takma rumuzu kayıt edip size ait olmasını istiyorsanız sohbete bağlandıktan sonra /ns register şifreniz e-mail adresinizi belirterek enter tuşuna basmanız gerekmektedir. Daha detaylı bilgiyi #help odasından alabilirsiniz.

Aksohbet.org web sitesi içeriğini ve sohbete bağlantı girişini kesinlikle ücretsiz hizmete sunmaktadır. Hiç bir şekilde para talep etmemektedir.

Sohbete bağlandıktan hemen sonra sağ kısımda bulunan rumuz listesi içerisindeki kişilerle fareyi üstüne getirip iki kez tıklamanız halinde açılan özel pencere aracılığı ile yazışmanız mümkündür.

Sohbet odalarımıza katılım sağlamanız için profil oluşturmanıza veya üyelik yapmanıza kesinlikle gerek yoktur. Sohbete direk giriş yapabilmektesiniz.

Sohbet sitemiz aracılığı ile bağlantı kurduğunuz süreç itibariyle bazı kuralları göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu kurallar sohbet kanalları içerisinde güvenli ve seviyeli ortamı korumak adına konulmuş kurallardır.

Herhangi bir kural ihlali durumunda yöneticiler veya korumalar tarafından sunucudan uzaklaştırılmış olabilirsiniz. Bu problemi gidermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yaptığımız kontroller sonucunda bir problem söz konusu değilse eğer, sohbete girişiniz tekrar açılacaktır. Bununla birlikte eğer uzaklaştırılma sebebiniz haklı bir sebebe dayanıyorsa süresinin dolmasını beklemelisiniz.
Referans Bağlantılar: chat - sohbet - islami chat - Sohbetci sitesidir.