Mirc Sohbet

1 yıl önce - Admin tarafından Ekledi - 332 Kez Okundu

chat

Türkiye’nin ilk Sohbet programlarından birisi olarak bilinen Sohbet odaları mIRC, IRC sunucuları üzerinde yazılı olarak sohbet etme imkanı sunmaktadır.

Sohbet Odaları mIRC

1999’dan bu yana siz değerli kullanıcılara sohbet etme imkanı sunan, kişiler ile iletişimi sağlayan bir program olarak bilinmektedir. Bugüne kadar var olan tüm sunucuların ortamlarını kurmasında büyük rol oynayan mirc programının yapımcısı olan khaled mardam bey’e buradan teşekkür ediyoruz. Yazılımını ise Jarkko oikarinen tarafından sunulan ve geliştirilmiş olan bu program dünya üzerinde 60 ülke üzerinde faaliyet göstermektedir. Mevcut kullanıcılarının sohbet odaları üzerlerinde sohbet etmelerine olanak tanırken, aynı zamanda yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kurmalarında büyük pay sahibidir.

Körfez savaşı çıkmasıyla kullanıcı kitlesini arttırmış olan bir program. Çoğu kişinin savaş hakkında detaylı bilgi almak için kullanmış olduğu bu platform yerini sohbet odalarına bırakmıştır. Metin tabanlı bir ortam olan ve yazışmalı sohbet sunucuları olarak geçmişte çok daha aktif bir şekilde kullanılmaktaydı.

Hızla gelişmiş olan teknoloji sayesinde mIRC programları artık yerlerini yeni nesil teknolojilere ayak uydurarak Mobil cihazlar aracılığı ile hizmet vermektedir. Cep telefonlarımıza bile giren mIRC programları sayesinde artık günümüzde Mobil sohbet kullanıcılarına hizmet vermektedir. İnternet’in var olduğu her nokta üzerinden kesintisiz ve sorunsuz hizmet sunabilen bu yazılım sayesinde kişiler artık çok daha rahat ve konforlu sohbetler yapabilmekte.

Mirc İndir 

Aksohbet mirc indir seçeneğini kullanarak masaüstü bilgisayarınız üzerinden irc.aksohbet.org sunucusuna direk bağlantı kurabilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay, bilgisayarda çok fazla yer işgal etmeyen ve güvenlik kontrollerinin hepsinden geçen AkSohbet Mirc seçeneği ile sohbete katılabilirsiniz. Ayrıca telefonlarınız aracılığı ile mobil mirc uygulamamızı download edip sohbete bulunduğunuz her yerden kesinti problemi yaşamadan hızlıca giriş yapabilirsiniz. Size en uygun partneri bulabilecek en doğru sohbet adresindesiniz.

Mirc Mobil Sohbet Uygulaması!

Sitemizde bu yeni nesil teknolojilere ayak uydurarak mobil sohbet platformlarına yönlenmiş ve her cemiyetten insanların bulunduğu ortamımızı daha kaliteli ve seviyeli bir sohbet sitesi olma yolunda çalışmalar yapmaktadır. Sizlerde metin tabanlı sohbet odalarımıza katılarak sohbet edebilir, eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Aşağıdaki konularada göz atabilirsiniz

Görüşlerinizi bize yazın

Aklınızdakiler ?

Kullandığınız takma rumuzu kayıt edip size ait olmasını istiyorsanız sohbete bağlandıktan sonra /ns register şifreniz e-mail adresinizi belirterek enter tuşuna basmanız gerekmektedir. Daha detaylı bilgiyi #help odasından alabilirsiniz.

Aksohbet.org web sitesi içeriğini ve sohbete bağlantı girişini kesinlikle ücretsiz hizmete sunmaktadır. Hiç bir şekilde para talep etmemektedir.

Sohbete bağlandıktan hemen sonra sağ kısımda bulunan rumuz listesi içerisindeki kişilerle fareyi üstüne getirip iki kez tıklamanız halinde açılan özel pencere aracılığı ile yazışmanız mümkündür.

Sohbet odalarımıza katılım sağlamanız için profil oluşturmanıza veya üyelik yapmanıza kesinlikle gerek yoktur. Sohbete direk giriş yapabilmektesiniz.

Sohbet sitemiz aracılığı ile bağlantı kurduğunuz süreç itibariyle bazı kuralları göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu kurallar sohbet kanalları içerisinde güvenli ve seviyeli ortamı korumak adına konulmuş kurallardır.

Herhangi bir kural ihlali durumunda yöneticiler veya korumalar tarafından sunucudan uzaklaştırılmış olabilirsiniz. Bu problemi gidermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yaptığımız kontroller sonucunda bir problem söz konusu değilse eğer, sohbete girişiniz tekrar açılacaktır. Bununla birlikte eğer uzaklaştırılma sebebiniz haklı bir sebebe dayanıyorsa süresinin dolmasını beklemelisiniz.
Referans Bağlantılar: chat - sohbet - islami chat - Sohbetci sitesidir.