Konya Sohbet

1 yıl önce - Admin tarafından Ekledi - 164 Kez Okundu

chat

İnsanlarımız genellikle kendilerinin olduğu memleketteki insanlarla sohbet etmek isterler. Bunun başlıca nedenlerinden birisi mesafelerin birbirlerine yakın olmasından kaynaklanmaktadır. Burada asıl olarak devreye giren şey hemşerilik duygularının artması olabilir.

Konya Sohbet Odaları

Konya’lılar bulundukları bölgeye yakın kişilerle iletişim kurmak, konuşmak isterler. Hele bu kişiler bir de yurtdışında gurbetçi pozisyonunda ise o zaman daha da bir birbirlerini severler ve hemencecik kaynaşırlar. Bu insanların birbirleri ile konuşmaları için sizlere Konya sohbet odalarımız ile hizmet vermekteyiz. Dilediğimiz zamanlar da sitemize girip konuşabilirsiniz.

Bu herkes için böyle olan bir durumdur. İnsanlar vatanlarından yıllarca ayrı kalıyorlar az da olsa ülkelerin de ki gelişmeleri televizyonlardan veya gazetelerden öğrenmek yerine ikinci bir ağızdan sorarak öğrenmek istemektedirler. Bu durumda da bizim sitemiz devreye girmektedir. Konya chat odalarımız sizlerle birliktedir. Tüm gurbetçilerimizi bekliyoruz seviyeli ne konuştuğunu bilen kişilik sahibi insanların bulunduğu bir ortam da bulunmak istersiniz herhalde.

Herkes bir şekilde memleketlerin de ve şehirlerin de olan olaylardan haberdar olmak ister bunun içinde genelde interneti kullanmaktadırlar. Haber sitelerini veya medya aracılığı ile birşeyler öğrenmek isterler. Ancak kendi memleketlisi ile konuşup bazı konuları değerlendirmek, tartmak ve fikir yürütmek kadar daha iyi birşey olamaz görüşündeyiz. Çünkü o insanlar direkt olarak oradalar ve olaylar onların bulunduğu yerde gelişiyor. Olayları sıcağı sıcağına öğrenmek daha iyi olur düşüncesi içerisindeyiz.

Konyalılarla Sohbet Siteleri

Eskilerden yurtdışına mecburen veya para kazanmak için giden insanlarımız hallerini şimdiler de daha iyi anlıyoruz. O zamanlar telefon yok, Televizyon yok yani iletişim için kullanılan tek şey mektup. Bir düşünün ne kadar zorlu bir süreçe tabi olabilir insanlar. Bunun yanı sıra farklı özellikler için de kullanılabilir. Örneğin başka bir yerde yaşıyorsunuz ancak Konya’daki tarihi yerleri, gezilecek güzel yerleri ve en önemlisi Mevlana türbesini merak ediyorsunuz ve ziyaret etmek istiyorsunuz. Bunun hakkında çok fazla bilgiye sahip değilsiniz bir takım bilgiler öğrenmek için bizim sitemizi tercih ederseniz bazı insanlar sizlere bu konu hakkında yardımcı olabilirler.

En azından belli başlı önemli yerlerin tam olarak nerede olduğunu öğrenebilir ve yola çıktığınız zaman hiçbirşey bilmeden bir yere varmaktansa bazı şeyleri bilip ona göre kendinizi hazırlar ve bu seyahatinizin fazla aksaklıklarla geçmesini önleyebilirsiniz. Böylece daha iyi bir gezi yapmış olursunuz.

Konya Chat

Türkiye’mizin insanları hoşgörülü ve misafirperver insanlardır. Konyalı insanlarımız da böyledir hiç kuşkusunuz olmasın. Eğer Konya hakkında bilgiler toplamak veya hasretliğiniz gidermek isterseniz sizleri www.aksohbet.org  konya sohbet odalarına bekliyoruz. Yazmış olduğumuz yazı kendi düşüncelerimizi ifade etmektedir. Bir kurum veya bir kişiyle ilgisi bulunmamaktadır.

Etiketler

Aşağıdaki konularada göz atabilirsiniz

Görüşlerinizi bize yazın

Aklınızdakiler ?

Kullandığınız takma rumuzu kayıt edip size ait olmasını istiyorsanız sohbete bağlandıktan sonra /ns register şifreniz e-mail adresinizi belirterek enter tuşuna basmanız gerekmektedir. Daha detaylı bilgiyi #help odasından alabilirsiniz.

Aksohbet.org web sitesi içeriğini ve sohbete bağlantı girişini kesinlikle ücretsiz hizmete sunmaktadır. Hiç bir şekilde para talep etmemektedir.

Sohbete bağlandıktan hemen sonra sağ kısımda bulunan rumuz listesi içerisindeki kişilerle fareyi üstüne getirip iki kez tıklamanız halinde açılan özel pencere aracılığı ile yazışmanız mümkündür.

Sohbet odalarımıza katılım sağlamanız için profil oluşturmanıza veya üyelik yapmanıza kesinlikle gerek yoktur. Sohbete direk giriş yapabilmektesiniz.

Sohbet sitemiz aracılığı ile bağlantı kurduğunuz süreç itibariyle bazı kuralları göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu kurallar sohbet kanalları içerisinde güvenli ve seviyeli ortamı korumak adına konulmuş kurallardır.

Herhangi bir kural ihlali durumunda yöneticiler veya korumalar tarafından sunucudan uzaklaştırılmış olabilirsiniz. Bu problemi gidermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yaptığımız kontroller sonucunda bir problem söz konusu değilse eğer, sohbete girişiniz tekrar açılacaktır. Bununla birlikte eğer uzaklaştırılma sebebiniz haklı bir sebebe dayanıyorsa süresinin dolmasını beklemelisiniz.
Referans Bağlantılar: chat - sohbet - islami chat - Sohbetci sitesidir.