Javasız Sohbet

1 yıl önce - Admin tarafından Ekledi - 469 Kez Okundu

chat

Geçmiş dönemlerde bildiğiniz üzere sohbet odalarına katılmak için, java flash player ve benzeri gibi uygulamaları bilgisayarlarımıza yükleyerek sohbet odalarına katılıp sohbet ederdik. Şimdi gelişmiş teknoloji sayesinde her hangi bir program yükleme gereksinimi duymadan HTML5 destekli mükemmel bir hıza sahip olan javasız sohbet odalarına kolay ve hızlı bir şekilde bağlanıp, sohbetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Neden Javasız Sohbet Odaları


Javasız sohbet odalarında binlerce kullanıcı ile mükemmel bir deneyim yaşamak için yapmanız gereken tek şey bir rumuz seçerek sohbet eğlencesine katılmak, kendinize bir iyilik yapın ve can sıkıntınızı üzerinizden atmak, yeni arkadaşlıklar kurmak ve belkide flörtleşmek için bir arkadaş arayışındaysanız, sohbete bağlandığınız andan itibaren binlerce kullanıcı seçeneği ile javasız sohbet odaları hizmetinizdedir. Kesintisiz ve hiç bir aksama olmadan sohbetlerinize devam edebilir, kaliteli aradaşlıklar kurabilirsiniz.

Genel sohbet odalarında binlerce kişi ile aynı anda muhabbet edebileceğiniz gibi, özel görüşmeleri de ücretsiz olarak gerçekleştiriyorsunuz, hiç bir kesinti olmadan ve ücret ödemeden sizin için geliştirilmiş olan Javasız sohbet odalarına bağlanmak artık çok kolay.

Bir kullanıcının en çok aradığı özellik hızlı bir sohbet servisidir. kullanışlı olması ve ara yüzünün sade olmasıdır. Sade ve kullanışlı olan ara yüzümüz ile siz değerli kullanıcılarımıza sağladığımız mükemmel sohbet deneyimi sunucumuzda yedi gün yirmi dört saat sizlere hizmet eden teknik ekibimiz tarafından sürekli kontrol edilmekte ve rahat bir sohbet ortamı oluşturmanıza yardımcı olmaktadır.

Javasız Mobil Chat Odaları


Sohbet odalarına bağlanmanın artık en eğlenceli yolu, mobil sohbet edebilme şansıdır, eskiden bildiğiniz gibi, mobil cihazlar teknoloji bakımından biraz eksik ve tamamlanmamıştı. Günümüzde geliştirilmiş telefonlar dahil akıllı olan tüm cihazlarda javasız mobil sohbet odalarına erişmeniz mümkün. Başta söylediğim gibi her hangi bir program yükleme gereksiniminiz bulunmamaktadır. Mobil cihazlarınızın tarayıcısından sohbete bağlanarak anında hızlı ve güvenilir javasız mobil sohbet odalarında chat yapabilir, kendinize yeni arkadaş ortamı yaratabilirsiniz.

Kendi kanalınızı açabilir aradaşlarınız ile aynı çatıda genel sohbetler de sergileyebilirsiniz. Bu tamamen sizin elinizde olan bir şey, javasız chat odalarında her zaman keyifli ve eğlenceli sohbetlerin olduğunu unutmayın. Bu sohbet eğlencesine katılarak, radyolarımızı ücretsiz dinleyip, istek parçada bulunabilirsiniz, istediğiniz istek parçaları ister ailenize ister sevdiklerinize ücretsiz olarak armağan edebilirsiniz.

Aşağıdaki konularada göz atabilirsiniz

Görüşlerinizi bize yazın

Aklınızdakiler ?

Kullandığınız takma rumuzu kayıt edip size ait olmasını istiyorsanız sohbete bağlandıktan sonra /ns register şifreniz e-mail adresinizi belirterek enter tuşuna basmanız gerekmektedir. Daha detaylı bilgiyi #help odasından alabilirsiniz.

Aksohbet.org web sitesi içeriğini ve sohbete bağlantı girişini kesinlikle ücretsiz hizmete sunmaktadır. Hiç bir şekilde para talep etmemektedir.

Sohbete bağlandıktan hemen sonra sağ kısımda bulunan rumuz listesi içerisindeki kişilerle fareyi üstüne getirip iki kez tıklamanız halinde açılan özel pencere aracılığı ile yazışmanız mümkündür.

Sohbet odalarımıza katılım sağlamanız için profil oluşturmanıza veya üyelik yapmanıza kesinlikle gerek yoktur. Sohbete direk giriş yapabilmektesiniz.

Sohbet sitemiz aracılığı ile bağlantı kurduğunuz süreç itibariyle bazı kuralları göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu kurallar sohbet kanalları içerisinde güvenli ve seviyeli ortamı korumak adına konulmuş kurallardır.

Herhangi bir kural ihlali durumunda yöneticiler veya korumalar tarafından sunucudan uzaklaştırılmış olabilirsiniz. Bu problemi gidermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yaptığımız kontroller sonucunda bir problem söz konusu değilse eğer, sohbete girişiniz tekrar açılacaktır. Bununla birlikte eğer uzaklaştırılma sebebiniz haklı bir sebebe dayanıyorsa süresinin dolmasını beklemelisiniz.
Referans Bağlantılar: chat - sohbet - islami chat - Sohbetci sitesidir.