İslami Sohbet

1 yıl önce - Admin tarafından Ekledi - 203 Kez Okundu

chat

İslami Sohbet Odalarına Nasıl Bağlanılır?

İslami sohbet odalarına bağlanmak aslında gayet kolay ve basit bir işlemdir. Fakat bazılarımızın kafasında bir takım sorular olabilir ve bu sorular gayet doğaldır. O zaman İslami sohbet odalarına bağlanmak istiyorsanız ve hazırsanız hadi öğrenelim!

İslami Sohbet Sitesi 

İnternet’te yüzlerce İslami sohbet sitesi bulunmaktadır. Siz kendinize göre istediğinizi seçip bir siteye girebilirsiniz. Açıkçası bu sizin tamamen kendi tercihinize kalmış bir şey. Siteye girmek için gerekli cihazlar ve modeminizde bulunan bir İnternet bağlantısı var ise hemen bir İslami sohbet odalarına bağlanabilirsiniz. Arama motorları üzerinden islami chat, islami sohbet, dini sohbet, dini chat, islami evlilik sitesi tarzında anahtar kelimeler aracılığı ile islami sohbet odalarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Takma İsim Kullanmak

İsim dediğimiz şeyi takma isim olarak adlandırabiliriz. Argo içermeyen takma isimler hariç dilediğiniz takma ismi kullanabilmekte özgürsünüz. Fakat şunu belirtmeliyim ki bu isimin sahibi olmamalıdır. Sohbet odasında başkası o isimi kullanıyorsa giriş yapmanıza izin verilmemektedir. Takma isim örnekleri: Dindar kadın, havalı adam, koleksiyoncu kadın gibi isimler alabilirsiniz.

Nick Şifre Girmek

Bazı siteler şifre girmeyi zorunlu kılmaktadır. Takma isim girdikten sonra hemen altta şifre bölümü vardır. Eğer şifre bölümünü doldurmazsanız o takma isminiz her an biri alabilir. Sonsuza kadar o takma isme sahip olmak için şifre girmeniz gerekmektedir. Şifre girmek sadece takma isme sahip olmak için değil bazı İslami sohbet sitelerinin de şifreyi zorunlu kıldığını lütfen unutmayın.

İslami Chat Odalarına Bağlanmak

Artık bağlanmak için hazırsınız! Sitede her hangi bir buton bulunmaktadır bağlanmak için. Giriş yap olabilir, bağlan olabilir, sohbete başla olabilir. Tıkladığınız anda İslami sohbet sitesine bağlanmış olacaksınız. Fakat daha bitmedi bir adet oda seçmeniz gerekmektedir. Hangi konuyu seviyorsanız ona göre oda seçmelisiniz. Odalar İslami sohbet sitelerine göre değişiklik göstermektedir.

Kısacası islami sohbet sitelerine bağlanmak için gerekli bir takım eşyalar ve bağlantı lazımdır. Ardından bir adet İslami chat odası bulup oraya takma ismimizi girmek hemen sonrasında ise şifreyi girmek ardından bağlan butonuna basmak gerekmektedir. Sohbet ederken lütfen seviyeli ve dini konulara saygılı davranışlarda bulunalım. Müslümanlığa yaraşır şekilde sohbet paylaşımlarında bulunarak herkese örnek olmaya çalışalım. Aksohbet.Org web sohbet platformu olarak tüm ziyaretçilerimize huzur dolu sohbet ortamı diliyoruz.

Etiketler

Aşağıdaki konularada göz atabilirsiniz

Görüşlerinizi bize yazın

Aklınızdakiler ?

Kullandığınız takma rumuzu kayıt edip size ait olmasını istiyorsanız sohbete bağlandıktan sonra /ns register şifreniz e-mail adresinizi belirterek enter tuşuna basmanız gerekmektedir. Daha detaylı bilgiyi #help odasından alabilirsiniz.

Aksohbet.org web sitesi içeriğini ve sohbete bağlantı girişini kesinlikle ücretsiz hizmete sunmaktadır. Hiç bir şekilde para talep etmemektedir.

Sohbete bağlandıktan hemen sonra sağ kısımda bulunan rumuz listesi içerisindeki kişilerle fareyi üstüne getirip iki kez tıklamanız halinde açılan özel pencere aracılığı ile yazışmanız mümkündür.

Sohbet odalarımıza katılım sağlamanız için profil oluşturmanıza veya üyelik yapmanıza kesinlikle gerek yoktur. Sohbete direk giriş yapabilmektesiniz.

Sohbet sitemiz aracılığı ile bağlantı kurduğunuz süreç itibariyle bazı kuralları göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu kurallar sohbet kanalları içerisinde güvenli ve seviyeli ortamı korumak adına konulmuş kurallardır.

Herhangi bir kural ihlali durumunda yöneticiler veya korumalar tarafından sunucudan uzaklaştırılmış olabilirsiniz. Bu problemi gidermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yaptığımız kontroller sonucunda bir problem söz konusu değilse eğer, sohbete girişiniz tekrar açılacaktır. Bununla birlikte eğer uzaklaştırılma sebebiniz haklı bir sebebe dayanıyorsa süresinin dolmasını beklemelisiniz.
Referans Bağlantılar: chat - sohbet - islami chat - Sohbetci sitesidir.