İngilizce Chat

1 yıl önce - Admin tarafından Ekledi - 172 Kez Okundu

chat

İngilizce Chat Konuşmak

Ak Sohbet olarak değinmek istediğimiz konulardan biri ülkemizin en büyük sorunlarından birisi olan kuşkusuz ki ingilizce dil eğitimidir. İngilizce dili dünya da en çok kabul gören resmi dil konumundadır. Malumunuz ingiliz alfabesi türkçe alfabesinde latin harfleri olması itibariyle benzemektedir. Ancak telaffuz yönünden çok ters yapılara sahip olan dillerden biride ingilizce dilidir.

Çocuklarımıza ilk okul çağlarından beri ingilizce öğretilmeye başlanılmıştır ancak bunun çokta faydalı olmadığnı görmekteyiz. Üniversiteler de dahil olmak üzere ingilizce, bir çok alanda insanlara öğretilmeye ve aşılanmaya çalışmaktadır. Şunu kabul etmek zorundayız ki ingilizce gerçekten zor bir dildir. Yazılışları farklı okunuşları farklı bir dil konumundadır. Yani türkçe gibi yazıldığı gibi okunan bir dil olmadığını biliyoruz.

Bizim şahsi düşüncelerimize göre türk insanının en kolay öğrenebileceği dil azericeden sonra tabiki zira azerice zaten bizim dilimizle hemen hemen aynı özellikleri taşımaktadır ki ispanyolca dilinin türk insanına daha kolay geleceği şeklindedir. İspanyolca da aynı romen dillerinden birisidir. Ancak ispanyolca farklı kılan tarafı çoğunlukla kelimelerin türkçede ki gibi yazıldığı gibi okunuyor olmasıdır. Bir kaç ufak detay dışında biraz gayret eden bir insan ispanyolcayı rahatlıkla okuyabilir. Ancak ingilizce için aynı şeyleri söylemek çok güç.

İngilizce eğitimi için insanlar toplum içinde ve kendi kariyerleri uğruna çok para dökmektedirler. Ancak ingilizceyi iyi bir şekilde düzgün sohbet aksanlı konuşmak için Türkiye içinde yapacağınız çalışmaların hepsi boşunadır. Çünkü bir dili öğrenirken o dilin konuşulduğu ülkede kalmak zorundasınız ki insanlar ingilizceyi konuşurken onların kelimeleri nasıl telaffuz ettiğini görebilesiniz.

İngilizce Sohbet Edin

Maddi durumu olmayan veya kısıtlı olan insanlar da bir şekilde ingilizce konusunda kendilerince bir şeyler yapma gayreti içerisindelerdir. İnsanların genel olarak yaptıkları şey ucuz ingilizce öğrenmek için uyguladakları taktik ingilizce chat siteleridir. İngilizce üzerine kurulmuş binlerce chat sitesi bulunmaktadır. Bu sitelerde ingilizceyi iyi bilen insanlar vardır. Bizim insanlarımızda bu ingilizce sohbet sitelerine girip hiç olmazsa ingilizcenin yazımı konusunda kendilerini geliştermek istemektedirler. Bunu yapmakta da son derece haklıdırlar. Ülkemizde ingilizcenin öğretilme şekli bizlere göre oldukça vasattır insanlar doğru düzgün ingilizceyi öğrenememektedirler zaten dil zor bir dil bir de böyle bir eğitim sistemi olunca ingilizceyi öğrenmek hayal gibi bir şey oluyor ve insanlarımız çok çabuk ingilizceden soğuyorlar.

İnsanlara farklı metodlar oluşturup farklı projeler geliştirebilir bu dil hakkında yeni öğrenim alanları açılmalı. Özellikle devletin yeni sistemler geliştirerek bu tarz yabancı dil sistemleri üzerinden konunun üzerine daha fazla düşmesini istemekteyiz. İnternet üzerinden online olarak ingilizce dersleri verebilirler mesela insanlara güzel bir site kururak güvenli bir sitede insanlarla bu sitede hem ingilizce antrenmanları yapabilirler hem de online olarak kendilerine ingilizce olarak yazılar yazabilirler. Bu bizim nacizane düşüncelerimizden birisidir.

English Mobil Chat

Görüyoruz ki ingilizce chat ortamlarına olan rağbet gün geçtikçe artmaktadır bunun sebebi de biraz önce yukarda bahsetmiş olduğumuz nedenlerden dolayıdır. Bu yazı bir kurumu ve bir kişiyi hedef göstermek veya daha farklı amaçlar için yazılmamıştır. Tamamen kendi özgür düşüncelerimizi yansıtmaktadır.

Tüm cep telefonların rahatlıkla artık internet uyumlu özellikleri bulunmaktadır. Sizlerde mobil sistem üzerinden english chat, ingilizce mobil sohbet, ingilizce sohbet sitesi gibi aramalarla web chat sistemine çok kolay dahil olabilirsiniz. Sadece  masaüstü bilgisayarlara bağımlı kalmanıza gerek kalmadan her yerden kesintisiz dil eğitiminizi geliştirebileceğiniz mobil sohbet sistemi ile akıcı ingilizce öğrenerek dil egzersizi yapabilirsiniz.

Etiketler

Aşağıdaki konularada göz atabilirsiniz

Görüşlerinizi bize yazın

Aklınızdakiler ?

Kullandığınız takma rumuzu kayıt edip size ait olmasını istiyorsanız sohbete bağlandıktan sonra /ns register şifreniz e-mail adresinizi belirterek enter tuşuna basmanız gerekmektedir. Daha detaylı bilgiyi #help odasından alabilirsiniz.

Aksohbet.org web sitesi içeriğini ve sohbete bağlantı girişini kesinlikle ücretsiz hizmete sunmaktadır. Hiç bir şekilde para talep etmemektedir.

Sohbete bağlandıktan hemen sonra sağ kısımda bulunan rumuz listesi içerisindeki kişilerle fareyi üstüne getirip iki kez tıklamanız halinde açılan özel pencere aracılığı ile yazışmanız mümkündür.

Sohbet odalarımıza katılım sağlamanız için profil oluşturmanıza veya üyelik yapmanıza kesinlikle gerek yoktur. Sohbete direk giriş yapabilmektesiniz.

Sohbet sitemiz aracılığı ile bağlantı kurduğunuz süreç itibariyle bazı kuralları göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu kurallar sohbet kanalları içerisinde güvenli ve seviyeli ortamı korumak adına konulmuş kurallardır.

Herhangi bir kural ihlali durumunda yöneticiler veya korumalar tarafından sunucudan uzaklaştırılmış olabilirsiniz. Bu problemi gidermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yaptığımız kontroller sonucunda bir problem söz konusu değilse eğer, sohbete girişiniz tekrar açılacaktır. Bununla birlikte eğer uzaklaştırılma sebebiniz haklı bir sebebe dayanıyorsa süresinin dolmasını beklemelisiniz.
Referans Bağlantılar: chat - sohbet - islami chat - Sohbetci sitesidir.