Geveze Sohbet

1 yıl önce - Admin tarafından Ekledi - 488 Kez Okundu

chat

Geveze Chat

Geveze sohbet kendi alanında oldukça başarı sağlamış ve belli kesime hitap eden yapısı ile sohbet kullanıcıları bir arada tutan yapısıyla bilinmektedir. Sitemiz üzerinde sohbet odaları altında #gevezesohbet kanalına giriş yaparak kaliteli sohbet odalarımız imkanıyla seviyeli sohbetlere katılabilirsiniz. Sitemiz 18 yaşını doldurmuş olan herkesi bünyesinde beklerken, deneyimli sohbet anlayışını sürdüren yapımız, sizlere modern sohbet anlayışını sunmaktadır. Mobil sohbet adı altında da hizmet veren sitemiz, internet çekiminin olduğu her bölüm üzerinden sorunsuz olarak sohbet odalarımıza bağlantı kurmanızı sağlamaktadır.

Geveze Mobil Sohbet

Yeni modern sohbet arayüzümüz sayesinde geveze chat sitemize hızlı bir şekilde bağlantı kurabilir, sohbete yarım kaldığınız yerlerden devam edebilirsiniz. Sizleri bay, bayan kullanıcıların beklemiş olduğu sitemizde, yeni arkadaşlıklar kurmanız, dostluklar edinebilmeniz ve her kesimden bireylerin olduğunu hatırlatarak, keyifli anlar geçirmenizi dileriz. Sitemiz uzun yıllardan bu yana sizlere geveze mobil sohbet adı altında hizmet veren, sektöre girdiğinden bu yana önemli hedefleri olan ve belli başlı bir duruş sergileyen yapısıyla farklılık yaratan sitelerden birisidir. Geveze Sohbet odaları adı altında oluşturduğumuz pek çok kanal yer almaktadır. Dilediğiniz her türlü kanallar üzerinde kanala uygun sohbetlerde söyleşilerde bulunabilirsiniz.

Tam Sohbet Kanalları

Tam Sohbet sitemize girdiğiniz andan çıkmış olduğunuz ana kadar, sizleri birbirinden eğlenceli anlar bekliyor olacak. Eğlence kanallarımız adı altında dilediğince oyun oynayabilirsiniz. Yarışma kanallarından genel kültür kanallarına, anlat bakalım tabu kanalından kelime tamamlama oyunlarına kadar pek çok alternatif oyun sizleri bekliyor. Üstelik sizler için oluşturduğumuz okey sitemizin alt yapısı da tamamlanmak üzere. TamSohbet Sitemiz üzerinde var olan kullanıcılarımız ile okey turnuvalarına katılabilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar kurarak, okeyde eşinizi bulabilir, rakiplerinizi yenmek adına kıyasıya mücadele edebilirsiniz.

Tüm bu işlemler sırasında online olarak sizlere hizmet veren radyo kanalımız, istemiş olduğunuz şarkılara yer vererek, kimlere istek istediklerinizi belirtebilir ve sevdiklerinize parçalar gönderebilirsiniz. Tüm bu işlemlerin yanı sıra sayamadığımız pek çok özelliğimiz ile birlikte Tam Sohbet sitemiz, sizlere 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermeye devam edecektir. Tüm bu işlemlere katılmak için, sitemize giriş yapmanız ve sohbete katılmanız yeterli olacaktır. Aksohbet.Org siz değerli kullanıcılarımıza kaliteli sohbet’in keyfini çıkartmanızı tavsiye ediyor.

Aşağıdaki konularada göz atabilirsiniz

Görüşlerinizi bize yazın

  • Rabiaa78 / 3 Nisan 2023

    güzel bir ortam oluşturulmuş gerçek sohbet kullanıcıları var aksohbet için gelişme vaat ediyor teşekkürler..

Aklınızdakiler ?

Kullandığınız takma rumuzu kayıt edip size ait olmasını istiyorsanız sohbete bağlandıktan sonra /ns register şifreniz e-mail adresinizi belirterek enter tuşuna basmanız gerekmektedir. Daha detaylı bilgiyi #help odasından alabilirsiniz.

Aksohbet.org web sitesi içeriğini ve sohbete bağlantı girişini kesinlikle ücretsiz hizmete sunmaktadır. Hiç bir şekilde para talep etmemektedir.

Sohbete bağlandıktan hemen sonra sağ kısımda bulunan rumuz listesi içerisindeki kişilerle fareyi üstüne getirip iki kez tıklamanız halinde açılan özel pencere aracılığı ile yazışmanız mümkündür.

Sohbet odalarımıza katılım sağlamanız için profil oluşturmanıza veya üyelik yapmanıza kesinlikle gerek yoktur. Sohbete direk giriş yapabilmektesiniz.

Sohbet sitemiz aracılığı ile bağlantı kurduğunuz süreç itibariyle bazı kuralları göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu kurallar sohbet kanalları içerisinde güvenli ve seviyeli ortamı korumak adına konulmuş kurallardır.

Herhangi bir kural ihlali durumunda yöneticiler veya korumalar tarafından sunucudan uzaklaştırılmış olabilirsiniz. Bu problemi gidermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yaptığımız kontroller sonucunda bir problem söz konusu değilse eğer, sohbete girişiniz tekrar açılacaktır. Bununla birlikte eğer uzaklaştırılma sebebiniz haklı bir sebebe dayanıyorsa süresinin dolmasını beklemelisiniz.
Referans Bağlantılar: chat - sohbet - islami chat - Sohbetci sitesidir.