Chat Sohbet

11 ay önce - Admin tarafından Ekledi - 276 Kez Okundu

chat

Sohbet Chat kelimesi internet üzerinde yeni tanışmış olduğumuz kişiler ile karşılıklı sohbet etme anlamını taşımaktadır. Özellikle bilgi çağında olduğumuz ve teknolojinin hızlı bir şekilde artmasıyla birlikte bilgisayarlar, tabletler hatta mobil cihazlar üzerinden aktif olarak chat sohbet yapma imkanı bulurlar.

Chat – Sohbet

Bilgi çağı demişken es geçemeyeceğimiz bir konu vardır ki oda kesinlikle mobil sohbet konusudur. Aktif olarak istediğiniz her köşeden anlık olarak sunucularımıza girerek sohbet etme imkanı bulabileceğiniz mobil sohbet sitemizi ziyaret ederek yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Bu teknoloji sayesinde sohbet sunucular üzerinde pek çok eğlenceyi de beraberinde getirmesine neden oldu. Kimileri arkadaşlık üzerinde çalışmalar yaparken, kimileri de teknolojik çalışmalarda bulunmaya, kimisi de chat yapma gibi pek çok aktiviteyi beraberinde getirdi. Bunlardan en önemlisi başlangıç olarak nitelendirmiş olduğumuz geçmişte mIRC programları ile başlayan ve günümüzde şu an mobil sohbet ile yoluna devam eden sohbet platformları her geçen gün popülerliğini korumayı başarmış büyük bir neslin en güzel örneğidir.

Bildiğiniz gibi geçmişe bakacak olursak icq, hi5 hatta yonja gibi sitelerin popüler olduğu dönemler kısa sürmüş fakat mIRC ayakta kalabilmeyi başarmıştı. Bununda en büyük özelliği şüphesiz insanların sohbet anlayışları olmuştur. Bu yüzden Sohbet insanlara terapi gibi geldiği sürece Sohbet sunucuları hiçbir zaman son bulmayacak diyebiliriz.

Chat sitelerimize yönlenmiş olan kişilerin sitemiz üzerinde ki sohbet bölümüne girebilmeleri için sohbet bölümünde ki kullanıcı adı bölümünü doldurmaları gerekmektedir. Bu bölüm sizin sohbet sırasında kullanmanız gereken takma isim olacaktır. İster kendi adınızla isterseniz sizin için uygun bir lakap yada maskot ile sunucularımız üzerinde ki sohbet odalarına girerek sohbet edebilirsiniz. Mobil cihazlarınız ile sitelerimize daha hızlı girmek için Google arama motoruna Aksohbet.org yazmanız yeterli olacaktır. Böylece sitemizi Google üzerinde arama yapmadan çok daha hızlı bir şekilde bağlantı kurarak kolay sohbet edebilme imkanına sahip olacaksınız.

Türkiye Burada Sohbet Ediyor!

Türkiye’nin en kaliteli Sohbet sitelerinden birisi olan sitemiz, siz değerli kullanıcılarımıza keyifli bir zaman geçirmeniz adına çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir. Sohbet denildiği zaman her insan açısından farklı şekillerde adlandırılabilir. Sohbet, kişiler arası iletişimin bir parçası olarak ifade edilirken, kimi zamanda kendini ifade etme anlamı da taşımaktadır. Aslında sohbet dikkat edecek olursan insanlar için bir terapi yöntemi diyebiliriz. Hem kendilerini ifade edebilmesi, hem kişiler arası iletişimi kuran, hem de istek ve önerilerini dile getiren önemli bir yeri işgal etmektedir.

Acaba hayatımız üzerinde sohbet olmasaydı, nasıl iletişim kurardık. Bildiğiniz üzere hayvanlar koklaşarak, insanlar ise konuşarak anlaşırlarmış. Belki de o zaman bizlerde koku yoluyla yada ne bileyim el hareketleriyle iletişim şeklini kullanmış olacaktık. Kimi insanlar sohbet ederken utangaç olabiliyor. Kendilerini sözlü olarak ifade edemiyorlar. O yüzden sohbet dalları arasında yer alan metin sohbet tam bu arada devreye giriyor. Sunucumuzda bir nevi siz değerli kullanıcılarımıza metin sohbeti sunuyor. Yazılı olarak kendinizi ifade edebileceğiniz bir sohbet ortamı yaratan ve her geçen gün kullanıcı bakımından daha da üst seviyeye çıkan sitemiz, siz değerli kullanıcılarımız için oluşturmuş olduğu sohbet odaları üzerinden yeni arkadaşlıklar edinmenizi sağlamaktadır.

Hızlı Mobil Sohbet Seçeneği

Sizlere uygun olarak teknik anlamda tasarlamış olduğumuz web sohbet appletimizin mobil sohbet uyumlu olduğunuz belirtmekte fayda görüyoruz. Nerede olursanız olun mobil özelliği bulunan cep telefonlarınız veya akıllı tabletlerinizin internet özelliğini aktif ederek chat odalarına hızlı ve güvenli bağlantı kurabilirsiniz.

Yeni Sohbet Arkadaşı Edinin!

Sitemiz üzerinden yeni arkadaşlıkların yanı sıra, dostluklar kurabilir, hatta belki hayatınızı birleştireceğiniz eşinizi buradan bulabilirsiniz. Hayat bildiğiniz gibi tesadüflerden ibarettir. Yarının ne olacağını kimse bilmediği gibi, sizlerinde bu konu üzerinde ne gibi durumlarla karşılaşabileceğiniz bilinmemektedir. Bu yüzden siz kullanıcılarımızın bilmesi gereken bazı durumlar yer almaktadır. Bunlar edeceğiniz sohbet kalitesinin her zaman yüksek olması ve kaliteli seviyeli mobil sohbeti elinizden bırakmamanız olacaktır. Mevcut kullanıcıları rahatsız etmeden, özgürce sohbetin keyfini çıkartmak her zaman daha iyidir. Bu yüzden sizler de nasıl kendinizi rahatsız edecek kullanıcıların olmasını istemediğini düşünürsek, aynı şekilde davranışlar göstermenizi önemle rica ediyoruz.

Aşağıdaki konularada göz atabilirsiniz

Görüşlerinizi bize yazın

Aklınızdakiler ?

Kullandığınız takma rumuzu kayıt edip size ait olmasını istiyorsanız sohbete bağlandıktan sonra /ns register şifreniz e-mail adresinizi belirterek enter tuşuna basmanız gerekmektedir. Daha detaylı bilgiyi #help odasından alabilirsiniz.

Aksohbet.org web sitesi içeriğini ve sohbete bağlantı girişini kesinlikle ücretsiz hizmete sunmaktadır. Hiç bir şekilde para talep etmemektedir.

Sohbete bağlandıktan hemen sonra sağ kısımda bulunan rumuz listesi içerisindeki kişilerle fareyi üstüne getirip iki kez tıklamanız halinde açılan özel pencere aracılığı ile yazışmanız mümkündür.

Sohbet odalarımıza katılım sağlamanız için profil oluşturmanıza veya üyelik yapmanıza kesinlikle gerek yoktur. Sohbete direk giriş yapabilmektesiniz.

Sohbet sitemiz aracılığı ile bağlantı kurduğunuz süreç itibariyle bazı kuralları göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu kurallar sohbet kanalları içerisinde güvenli ve seviyeli ortamı korumak adına konulmuş kurallardır.

Herhangi bir kural ihlali durumunda yöneticiler veya korumalar tarafından sunucudan uzaklaştırılmış olabilirsiniz. Bu problemi gidermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yaptığımız kontroller sonucunda bir problem söz konusu değilse eğer, sohbete girişiniz tekrar açılacaktır. Bununla birlikte eğer uzaklaştırılma sebebiniz haklı bir sebebe dayanıyorsa süresinin dolmasını beklemelisiniz.
Referans Bağlantılar: chat - sohbet - islami chat - Sohbetci sitesidir.