Çevrimiçi Sohbet

1 yıl önce - Admin tarafından Ekledi - 278 Kez Okundu

chat

Türkiye’nin en çok tercih edilen sohbet sitesi olma yolunda emin adımlarla ilerlerken siz değerli sohbet kullanıcılarımız için açtığımız birbirinden renkli ve bedava sohbet odaları ile yeni arkadaşlıklar sunuyoruz. Türkiye’nin her şehrine yönelik açtığımız çevrimiçi sohbet odaları ile bulunduğunuz ilden ya da farklı illerden bay bayan arkadaşlarla tanışabilir internetten chat yapmanın zevkini ücretsiz tadabilirsiniz. Yurtdışı sohbet odaları sayesinde ülkemiz dışında yaşayan tüm Türk chat severler için toplanabilecekleri mutlu bir alanda iletişim kurmayı sağlamaktayız.

Mobil Sohbet

Günümüzün en çok kullanılan teknolojik cihazlarının başında gelen akıllı telefonlar ile pek çok şey artık cebinizde. Telefonunuzdan rahatlıkla mobil sohbet odalarımıza girebilir ve akıllı arayüzü ile mobil üzerinden sohbete hemen başlayabilirsiniz. Tamamen mobil uyumlu olarak hazırladığımız web sitemiz üzerinden telefonunuzla girebilir ya da mobil sohbet için hazırladığımız android sohbet uygulamamızla çevrimiçi sohbet odalarımıza hemen bağlanabilirsiniz. Son zamanlarda chat sohbet odalarına giren kullanıcıların önemli bir kısmı akıllı telefonlar üzerinden chate girmekte ve bu da bizi mobil chat yapan kullanıcılarımız için yeni güncelleme yapmamızı sağladı.

Çevrimiçi Sohbet Odaları

Yıllar öncesi popüler olan tüm sohbet platformlarının alt yapıları java yazılımı ile aktif bir şekilde işlev görmekteydi. Gelişen teknoloji ile birlikte sohbet siteleri olarak java sohbetin yerini daha gelişmiş ve kullanışlı olan yazılımlar almıştır. Deneyim dolu bir sohbet geçmişinden sonra ihtiyaca göre sohbetçi dostlarımızın kullanabilecekleri kolaylıkla alt yapı ile java desteği olmadan tüm internet özelliği uyumu olan teknik cihazlarla sohbete bağlantı kurulabilecek appleti hayata geçirdik. Tüm kullanıcıların rahat bir şekilde giriş yapabilmesini sağlaması, güvenilir olması ve mobil cihazlarla uyumlu çalışmasını geliştirmeye özen gösterdik.

Yeni akıllı telefon/mobil sohbet uyumlu sitemiz, hayatı sizin için kolaylaştırmak için hızlı, tamamen etkileşimli, tamamen bağımsız bir sohbet sitesidir. Sitemiz tamamen mobil, pc ve tablet ile uyumlu olarak hazırlanmıştır. Sitemize kaydolabilir ya da herhangi bir kayıt işlemi gerçekleştirmeden kullanıcı adınızı yazarak sohbete katılabilir ve birkaç saniye içinde yüzlerce kişiyle sohbet edebileceğiniz sohbet odalarımıza girebilirsiniz. Masaüstünüzden, dizüstü bilgisayarınızdan, tabletinizden veya akıllı telefonunuzdan sohbet edebilirsiniz ve hepsi aynı yazılımı, aynı sunucuları kullanır ve sizi tüm kullanıcılarımızla temasa geçirir.

Sohbet Duyuruları:

  • Sitemizin arayüzü tamamen mobil uyumlu yeni bir tasarımla değiştirilerek, kullanımı kolay, hızlı ve sade bir görünüm almıştır.
  • Eğlenmek, oyun oynamak ve radyo dinlemek isteyen kullanıcılarımız için yeni oyun odaları ve radyo sohbet kanalları açılmıştır.
  • Yetkili olmak isteyen sohbet kullanıcıları için yetkili alımlarımız başlamıştır.
    Aksohbet.org alan adıyla sohbet platformu olarak sürekli güncellenmeye, yeniliklere ayak uydurmaya devam ediyoruz. Bizi takip edin 🙂
  • Aktif kanalların bazıları olan islami sohbet, evli chat, mersin sohbet, sevgi sohbet, mirc sohbet, Yurtdışı sohbet, Mynet sohbet, BizimMekan Sohbet, Kelebek Sohbet, Görüntülü Sohbet, Cinsel Sohbet  gibi popüler sohbet kanallarını kullanıma açtık.

Uzak mesafe ilişkisi içinde olan erkekler ve kadınlar için ücretsiz sohbet odaları. Romantizmi ya da eğlenceli ve romantik zaman geçirecek birini bulamamanızın nedeninin medeni durumunuz veya inancınız olduğunu düşünüyorsanız, tekrar düşünmelisiniz. Aksohbet.org, doğru kişiyle aşk hakkında konuşmaya, flört etmeye ve buluşmaya hazır her yaştan birçok erkek ve kadının sohbet etmek için giriş yaptığı bir sohbet sitesi ve uygulaması olmakla birlikte mobil sohbet için tamamen uyumludur. Sitemiz ücretiz olarak kullanıldığından dolayı burada bekar erkek ve kadınlarla sohbet etmek ve onları tanımak hiç de zor değil.

Aşağıdaki konularada göz atabilirsiniz

Görüşlerinizi bize yazın

Aklınızdakiler ?

Kullandığınız takma rumuzu kayıt edip size ait olmasını istiyorsanız sohbete bağlandıktan sonra /ns register şifreniz e-mail adresinizi belirterek enter tuşuna basmanız gerekmektedir. Daha detaylı bilgiyi #help odasından alabilirsiniz.

Aksohbet.org web sitesi içeriğini ve sohbete bağlantı girişini kesinlikle ücretsiz hizmete sunmaktadır. Hiç bir şekilde para talep etmemektedir.

Sohbete bağlandıktan hemen sonra sağ kısımda bulunan rumuz listesi içerisindeki kişilerle fareyi üstüne getirip iki kez tıklamanız halinde açılan özel pencere aracılığı ile yazışmanız mümkündür.

Sohbet odalarımıza katılım sağlamanız için profil oluşturmanıza veya üyelik yapmanıza kesinlikle gerek yoktur. Sohbete direk giriş yapabilmektesiniz.

Sohbet sitemiz aracılığı ile bağlantı kurduğunuz süreç itibariyle bazı kuralları göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu kurallar sohbet kanalları içerisinde güvenli ve seviyeli ortamı korumak adına konulmuş kurallardır.

Herhangi bir kural ihlali durumunda yöneticiler veya korumalar tarafından sunucudan uzaklaştırılmış olabilirsiniz. Bu problemi gidermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yaptığımız kontroller sonucunda bir problem söz konusu değilse eğer, sohbete girişiniz tekrar açılacaktır. Bununla birlikte eğer uzaklaştırılma sebebiniz haklı bir sebebe dayanıyorsa süresinin dolmasını beklemelisiniz.
Referans Bağlantılar: chat - sohbet - islami chat - Sohbetci sitesidir.