Cep Sohbet

1 yıl önce - Admin tarafından Ekledi - 379 Kez Okundu

chat

Türkiye’nin en büyük cep sohbet platformlarından birisi olan Aksohbet.org cep sohbet adı altında sizlere hizmet vermeye başlamıştır. Modern teknoloji dünyasının vazgeçilmez platformlarından sohbet, her bireyin olmazsa olmaz alanlarından birisidir.

Cep Sohbet

Cep sohbet adı altında mobil cihazlarınız ile bulunduğunuz her alandan sorunsuz bir şekilde sitelerimizin sohbet alanlarına sorunsuz bir şekilde bağlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitemize girmeniz ile birlikte sağ kısımda görmüş olduğunuz kullanıcı adı bölümüne rumuz belirterek sohbete gir demeniz yeterli olacaktır.

Modern sohbet’in yeni yüzü, mobil sohbet adı altında hizmet vermekte olan cep sohbet Aksohbet.org adı altında daha bir eğlenceli. Sizleri sunucumuz üzerinde bekleyen yüzlerce kullanıcının yanı sıra eğlenceli dakikalar bekliyor. Oyun kanallarımız aracılığı ile eğlencenin zirvesine ulaşabileceksiniz. Ayrıca bir yandan oyun oynayabilir, bir yandan sohbet edebilir ve bir yandan da online radyo kanalımızda ki djlerin sizler için çalmış olduğu parçaları dinleyebilirsiniz.

Mobil Sohbet Nedir?

1999 yılında metin sohbeti adı altında yayın hayatına giren ve girmiş olduğu günden, günümüze kadar gelmeyi başaran en büyük yazılım türlerinden birisidir. İnsanların tam anlamıyla kendilerini özgür olarak hissetmiş olduğu sohbet sitesindesiniz. Nasıl istiyorlar ise, o şekilde sohbet etmelerine olanak tanıyan sohbet sitesi yeni nesil mobil sohbet adı altında da hizmet vermektedir. Mobil sohbet ile IRC sunucularına girmek çok daha basit, kullanımının kolaylığı bakımından da çok fazla tercih edilmesinin gerekçelerinden birisi olmuştur.

Mobil sohbet üzerinden bağlantı kuran arkadaşlar kolaylıkla rumuz seçimi yapabilmektedir. Yanı sıra herhangi bir komut bilgisi olmadan hızlı bir şekilde kullanmış oldukları rumuzları kayıt altına alabilirler. Ayrıca sohbet etmeleri sayesinde de kanal yöneticileri tarafından ödüllendirilebilirler. Böylece hem kanal yöneticisi konumuna gelebilir, hem de etmiş olduğu sohbet sayesinde de yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Cep Telefonları ile Chat Yap!

Bildiğiniz üzere Bilgisayarlar günümüzün hatta yaşantımızın en önemli icatlarından birisidir. Ama gel gelelim, mobil platformlar da hızlı bir şekilde gelişmesinin yanı sıra neredeyse bilgisayarların rafa kalkmasına bazı konularda sebep olmuştur. Hızlı bağlantısı sayesinde ve mobil cihazların kullanım açısından kolaylığı bakımından çok iyidir. Günlük yaşantımızın büyük bir kısmını cep telefonlarımız ile geçirdiğimizden ötürü, mobil cihazlar ile cep sohbet’in önemi daha da önemli hale gelmiştir. Çünkü her noktadan sorun yaşamadan kolaylıkla sohbet odalarına anlık olarak bağlantı kurabilmeniz sadece telefonunuzda ki internetin var olup olmamasıyla kaynaklıdır.

Aşağıdaki konularada göz atabilirsiniz

Görüşlerinizi bize yazın

Aklınızdakiler ?

Kullandığınız takma rumuzu kayıt edip size ait olmasını istiyorsanız sohbete bağlandıktan sonra /ns register şifreniz e-mail adresinizi belirterek enter tuşuna basmanız gerekmektedir. Daha detaylı bilgiyi #help odasından alabilirsiniz.

Aksohbet.org web sitesi içeriğini ve sohbete bağlantı girişini kesinlikle ücretsiz hizmete sunmaktadır. Hiç bir şekilde para talep etmemektedir.

Sohbete bağlandıktan hemen sonra sağ kısımda bulunan rumuz listesi içerisindeki kişilerle fareyi üstüne getirip iki kez tıklamanız halinde açılan özel pencere aracılığı ile yazışmanız mümkündür.

Sohbet odalarımıza katılım sağlamanız için profil oluşturmanıza veya üyelik yapmanıza kesinlikle gerek yoktur. Sohbete direk giriş yapabilmektesiniz.

Sohbet sitemiz aracılığı ile bağlantı kurduğunuz süreç itibariyle bazı kuralları göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu kurallar sohbet kanalları içerisinde güvenli ve seviyeli ortamı korumak adına konulmuş kurallardır.

Herhangi bir kural ihlali durumunda yöneticiler veya korumalar tarafından sunucudan uzaklaştırılmış olabilirsiniz. Bu problemi gidermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yaptığımız kontroller sonucunda bir problem söz konusu değilse eğer, sohbete girişiniz tekrar açılacaktır. Bununla birlikte eğer uzaklaştırılma sebebiniz haklı bir sebebe dayanıyorsa süresinin dolmasını beklemelisiniz.
Referans Bağlantılar: chat - sohbet - islami chat - Sohbetci sitesidir.